Wpis z mikrobloga

Wczoraj w kinie (Helios) tak na oko 90-95% ludzi bez masek (nie licząc biednej obsługi). Sala pełna, raczej nikt cały seans w masce nie siedział (przynajmniej w zasięgu mojego wzroku). Nie będę ukrywał, że cieszą takie widoki. <3

P.S. Nowy Bond to jedno wielkie, melodramatyczne g---o z drewnianymi dialogami, miałem ochotę wyjść w połowie seansu. Nie warto. XD
#koronawirus
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj w kinie (Helios) tak na oko 90-95% ludzi bez masek (nie licząc biednej obsługi).


@Krupier: to nic. Wczoraj w cinema-city 100% ludzi bez maseczek na seansie. Wiem dokładnie, bo byłem jedyny na sali...
  • Odpowiedz
@Krupier: Ja gdy byłem z różową w kinie na "bondzie" to na bramce przed wejściem na salę prosili nas o założenie masek, po przejściu zdjęliśmy tak jak wszyscy... Co najlepsze przed nami wpuszczali czarnoskórych i ich już nie prosili o maski nie wiem czemu xD
  • Odpowiedz
@Krupier:

P.S. Nowy Bond to jedno wielkie, melodramatyczne g---o z drewnianymi dialogami, miałem ochotę wyjść w połowie seansu. Nie warto. XD


mocne słowa, biorąc pod uwagę że mowimy o Bondzie z dosłownie najlepszymi dialogami w serii xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: jakby mieli maski to by nie jedli i kino gunwo by zarobiło. Jak zobaczyłem ceny popcornu i naczosow to aż zachciałem założyć maskę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
A co do Bonda, mnie tam się podobał chociaż tylko fragmentami. Tak samo jednak było na Diunie. Ale nie oszukujmy się kina idą
  • Odpowiedz