Wpis z mikrobloga

Tyle wspaniałych myśli w tej nitce, szkoda, że biegli zajmujący się tym zawodowo o tym nie pomyśleli :(. Pewnie dla nich to pierwszy przypadek, w którym oceniają zdolności motoryczne kogoś z narkotykami w krwi :(. Sądy powinny po prostu pytać o zdanie na wykopie, kto zdobędzie najwięcej plusów ten wygrywa i zamykamy sprawę.
@#!$%@?: Ciekawa sprawa nie tyle jezeli chodzi o odpowiedzialnosc karna ale dyscyplinarna, w sensie czy wywala go z zawodu za cpanie. Dla mnie to ciezki delikt dyscyplinarny jest (umyslnie i swiadomie naruszyl reguly ostroznosci swisdomie lamiac prawo), ktory powinien skonczyc jego kariere w palestrze.
@#!$%@?: Bez jaj. To ze znaleźli ślad nie oznacza ze był pod wpływem. To ustalają biegli na podstawie typu substancji, szybkości jej metabolizowana, czasu działania itd. Maryhuanen zostaje we krwi przez kilka miesięcy, co nie oznacza, ze przez pół roku po zapaleniu nie możesz kierować…
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@#!$%@?: może brał tydzień wcześniej, test wykryje ale już dawno nie jest pod wpływem.

W ogóle to samo z testami na marihuanę wykryje ci ze jarałem wczoraj a wyjdzie na teście i masz #!$%@? jak cię złapią.
@PanMuchomorek: ale jest podana informacja o wykryciu śladowej ilości kokainy we krwi. Nie w moczu, czy czym innym. A to jest różnica.

Według wikipedii kokaina ma okres półtrwania 1h. Czyli mógł brać kokainę w ciągu 24 h. Zresztą po odstawieniu narkotyków / leków, można doświadczać objawów odstawiennych. Narkotyków czy leków nie ma już praktycznie we krwi, ale jest wpływ na psychikę.

P.S. Tak, nie znam się, ale się wypowiem, zresztą jak
@#!$%@?: Wiesz, co to znaczy "sladowe ilosci"? Sladowe ilosci THC masz w organizmie po wielu dniach od zazycia marichuany, a wiesz, ile dziala typowa dawka w skrecie albo w jedzeniu?
@onuceSzatana: niestety dla mnie jestem w tej grupie ludzi co narkotyki działają negatywnie. Nawet po buchu mnie trzęsie i mam zjazd. Próbowałem kila razy i zawsze to samo. Ale mnie nawet po tramalu na rzyganie zbiera i na mnie przeciwbólowo nie działa
NO ale spoko, no wg biegłych to jest spoko, nie mamy o czym rozmawiać, on nie chciał a w ogóle to te kobiety same na siebie go ściągnęły, mogły kupić lexusa za 300k i żyć.


@buczubuczu: Jakby ciebie #!$%@?ęli kilka dni po melanżu, to byś pierwszy płakał, że to nie miało żadnego wpływu. Wykopki i inni internauci to zwierzęta po prostu - wystarczy, że ktoś ma hajs i lud nagle chce
@PanMuchomorek: ale we krwi Ci wykryli po tygodniu?? Czy metabolit w moczu / włosach / czymś innym? Bo jak we krwi to musiała być niezła faza. Przecież dopóki substancja krąży we krwi, to dostaje się do receptorów ciagle (w rożnym stężeniu różnie działa). Haj na koksie zdaje się nie trwa jakoś mega długo, a jemu pobrali te krew do badania po 3 godzinach. Zobaczymy co sąd stwierdzi, opinii biegłych tez nikt