Wpis z mikrobloga

to zaraz znajdzie się następny co sie naczytał propagandy


@LuckyStrike: ja myślę, że im po prostu płacą więcej niż tobie :) USA + UK + Australia na bank mają większy budżet na agitację na wykopie niż Chiny :D
  • Odpowiedz
@powkmane: aj przepraszam...pomyliłem się, mam w sumie ponad 2 400 000 wyświetleń. A najlepsze jest to że działałem tylko kilka miesięcy w zeszłym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale nie bój nic od zeszłego tygodnia znowu zacząłem uploadowac filmy i dlatego od tego momentu w gorących na mirko trawa nieustająca gównoburza z moim udziałem.
Now... SAY MY NAME! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
LuckyStrike - @powkmane: aj przepraszam...pomyliłem się, mam w sumie ponad 2 400 000 ...

źródło: comment_16352380313SUZuavJmCeICmR9fBmiGv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Transhumanista: @LuckyStrike: @Girl_Debord: Szok. Koreę północna tez wspieracie? XD ja rozumiem ze luckystrike nie może nic innego robić niż włazić w dupe partii, ponieważ jest na miejscu, ale żeby tak dobrowolnie wspierać totalitarny ustrój? Dajecie radę spojrzeć rano w lustro bez plucia? Skąd się biorą takie dzbany jak wy to ja nawet nie xDD
  • Odpowiedz
artykuły z BBC albo CNN które zawsze zawierają: "podejrzewamy" albo "na podstawie anonimowych doniesień". Nie dochodzi do nich czym jest ETIM https://en.wikipedia.org/wiki/Turkistan_Islamic_Party i dlaczego w 2020 roku USA wykreśliło tych fanatyków z list organizacji terrorystycznych. Jak wcześniej USA #!$%@?ło do nich dronami i przetrzymywało Ujgurów w Guantamo Bay to jakoś nikt nie płakał. Można mieć wrażenie że większość użytkowników wykopu chciałaby w Sinciangu powtórki z ISIS

Taka retoryka była jeszcze kilka lat
  • Odpowiedz
@Girl_Debord: Jak mnie to nie dziwi że lewak antykapitalista nie ma problemów z krwawymi dyktatorami, jeżeli tylko ci dyktatorzy wprowadzają socjalizm. Jakie z was moralne śmiecie to kabaret i groteska, biorąc pod uwagę jak próbujecie się stawiać na moralnym piedestale.
  • Odpowiedz
Dla równowagi polecam https://youtube.com/c/ChinaUncensored prawdziwe newsy i realne zasięgi a nie pitu pitu jakiegoś zakolaka, który ma zakneblowaną jape chińską pięścią


@goparys: hahahahhahaha piekne samozaoranie, to jest kanał sekty Falun Dafa. Której guru twierdzi że ma kontakt z kosmitami, potrafi lewitować, przenikać przez ściany i stać się niewidzialnym.
Cwoiczenia oddechowe członków tej sekty potrafią uleczyc każdą chorobe i dzieki nim ciała członków sekty są najzdrowsze na świecie i dlatego właśnie
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Idź montuj biała małpko. @Transhumanista: @nasi-lemak: Nie wiem kto stoi za kanałem, wiem ze nie zdarzyło mi się trafić na nim na fakenewsy. Jeśli takie macie to podeslijcie. No chyba ze Global Times jest jedynym wiarygodnym źródłem informacji. To ze coś zostało zbanowane w Chinach jakoś mnie specjalnie nie rusza. Ej lucky, co tam się stało na Tiananmen Square? No wypowiedz się, żeby każdy mógł
  • Odpowiedz