Wpis z mikrobloga

zarówno prowincja tajwanu jak i chiny uważają się za jeden kraj wg. oficjalnych deklaracji


@Girl_Debord: Ale przecież obecny rząd Tajwanu/ROC nie uznaje konsensusu z 1992 roku, więc wcale nie uznaje polityki jedych Chin.

więc czemu ktoś miałby je rozróżniać na osobne byty? chyba zachodni gwóźdź uwiera mocno


Hmm, czemu rozróżniać je na osobne byty? Może dlatego, że są osobnymi bytami XD Republikę Korei i Koreańską Republikę Ludowo-Demokratyczną też uznajesz za
  • Odpowiedz
Nawet bidon powiedział ze USA będą ich bronić


@goparys: Mam nadzieję, że tak będzie. Wojna o Tajwan bądź na morzu południowo-chińskim to idealne miejsce dla projekcji siły chińskiej, a najgorsze dla USA. Chińczycy upieką dwie pieczenie na jednym ogniu i przetrzebią amerykańskiego imperialistę z dala od Pacyfiku, gdzie on ma przewagę. Btw. Tajwan, jeśli się nie podda od razu(nie muszę mówić kto stoi na szczeblach oficerskich armii ROC) padnie w
Transhumanista - > Nawet bidon powiedział ze USA będą ich bronić

@goparys: Mam nad...
  • Odpowiedz
@Girl_Debord: Nie ma sensu z nimi dyskutować. Ja swego czasu odpowiadałem kilka razy dziennie na te same pytania. Wyjaśnisz jednemu to zaraz znajdzie się następny co sie naczytał propagandy i będzie pokazywał artykuły z BBC albo CNN które zawsze zawierają: "podejrzewamy" albo "na podstawie anonimowych doniesień". Nie dochodzi do nich czym jest ETIM https://en.wikipedia.org/wiki/Turkistan_Islamic_Party i dlaczego w 2020 roku USA wykreśliło tych fanatyków z list organizacji terrorystycznych. Jak wcześniej USA
LuckyStrike - @GirlDebord: Nie ma sensu z nimi dyskutować. Ja swego czasu odpowiadałe...

źródło: comment_1635236403fxLzWJw8A00ET3xLePE1Ku.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@rybsonk: Grayzone ma raporty łatwo dostępne. Jest wiele źródeł, sam kiedyś pisałem i opracowywałem ten temat. Ale po co mam znowu szukać i marnować czas za darmo? Czasami coś napiszę, bo wypopki mają dobry ból dupy, a ja się śmieję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jesteś absolutnym marnotrawstwem tlenu i powinieneś mieć sądowny zakaz wypowiedzi na jakikolwiek temat inny niż kupno bułek lub chleba


@powkmane: powiedz to prawie 50 000 ludzi subskrybujących dwa moje kanały gdzie mam ponad 2 000 000 wyświetleń ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mój główny kanał YouTube gdzie publikuje filmy na temat Chin. Mój drugi kanał YouTube gdzie publikuje filmy z mojego życia codziennego w Chinach. Mój autorski
  • Odpowiedz