Wpis z mikrobloga

Jezu kiedy w końcu przyjdzie ten wymarzony #neet i nie będę musiał opuszczać łóżka...
Ehhh gdyby ta szara myszka którą widuję w autobusie, była moją dziewczyną/żoną to od razu dostałbym chęci do pracy. Mógłbym nawet po 12h #!$%@?ć. Ale bez miłości wszystko traci dla mnie sens...
Dla niektórych może się to wydawać #!$%@?, ale niektórzy naprawdę pragną miłości i jej brak niszczy ich zupełnie.
#przegryw #milosc #zwiazki #gehenna #pracbaza #depresja
  • 12
  • Odpowiedz
@diagnoza-przegryw: miłości nie ma :( to tylko twoje pragnienia, mózg wytwarza ci obraz wyidealizowany. Ludzie są podli i nie warci miłości drugiego człowieka. Prędzej cie ktoś oszuka i skrzywdzi a ty pozostaniesz w rozpaczy przez te swoje niezdrowe wyobrażenia.
  • Odpowiedz
@diagnoza-przegryw: nie słuchaj tych bzdur, ze miłość nie istnieje. piszą tak tylko bo zostali zranieni przez jakieś puste szony. Miłość istnieje jeśli dwie osoby ją odwzajemnią, warto czekać na właściwą osobę nawet kilka lat i taki protip: najpierw sie zaprzyjaźnij z laską oczywiście z czułością i dotykiem bo będzie friendzone a potem myśl o związku, nigdy na odwrót bo na starcie się wypalicie. Gdy nie będzie przyjaźni, to szybko któreś
  • Odpowiedz
@diagnoza-przegryw jak jesteś idiota samemu to będziesz idiota z kimś xd to ja pracuje dużo jak jestem sam bo chce sobie coś fajnego kupić a jak jestem z kimś to nie chce pracować bo wolę czas spędzać z tym kimś. To co piszesz jest idiotyczne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ziom1239: Zaprzyjaźnić się z czułością i dotykiem? To jakiś eufemizm określający miłość? Rada z pupy typu nie zaczynaj od miłości lecz zacznij od miłości.
  • Odpowiedz