Wpis z mikrobloga

Dla mnie to jest fenomen że szury się tak wkręciły w tego covida xD
Ja I większość znajomych zaszczepiliśmy się i pandemii praktycznie dla nas nie ma. Jedyne co o niej przypomina to jeszcze maseczki w sklepach.
A tymczasem na wykopie:
- Zabierają naszą wolność
- 3 wojna światowa
- Bill Gates!
- Wielki reset
- Grafen w szczepionkach

I masę innych bzdur. Wałkują ten temat jakby nic innego ciekawego się na świecie nie działo.

#szczepienia #koronawirus #neuropa #bekazprawakow #konfederacja
  • 31
@Scaab: Ja się zaczepiłem ale mimo wszystko widze że argumenty jak Ty mówisz szurów są po części dosyć logiczne. Najlepiej przedstawić ich jako oszołomów którzy wiedzą że w szczepionkach są czipy a samego covida nie ma a ominąć tych którzy całkiem logicznie mówią że skoro szczepionki są takie super to dlaczego bierzemy je na własną odpowiedzialność? Od czasów wprowadzenia pierwszego lockdownu dzieją się tak absurdalne rzeczy w tym kraju jak i
@Scaab: Skoro nie ma pandemii to kupisz mi RTX 3060 w cenie detalicznej? Podobno nie ma żadnych przypominajek, że jest pandemia. Prócz maseczek w sklepie oczywiście.

Pewnie szpitale mają też wolne miejsca. Może zapiszę się na terapię nowotworu, bo teraz można w końcu dostać porządny termin.

A za tydzień pojadę do Łotwy. Taki ładny kraj...

W skrócie, potrzebujesz większej przynęty.
I pomyśleć, że łączy nas bycie zaszczepionym...

Wałkujesz temat jakby
@Scaab:

Pojedź za granicę, w Austrii nie wejdziesz do Mcdonalda bez okazania certyfikatu, po wejściu i tak musisz mieć maseczkę (mimo, że sprawdzają na wejściu czy masz test/szczepienie xD) którą i tak zdejmiesz żeby zjeść, a do stolika przychodzi menadżerka żeby się upewnić, czy aby na pewno macie certyfikat. Taka sytuacja to absurd i paranoja, w Polsce rzeczywiście nie jest jeszcze aż tak źle, chociaż przypominam, że na moim uniwersytecie (UŚ)
@ZyjeSobieMarcin: no tak, bo tu niestety od dawna nie chodzi o wirusa. Pracowałem z tyloma ciężko chorymi ludźmi, że jestem skrajnie daleki od bagatelizowania tego choróbska, ale to jakie cyrki w związku z pandemią odwalają się na świecie to jest jakaś patologia. Straszenie lockdownami w reklamach, szczepienie w centrach handlowych, bzdurne nakazy i zakazy w ogóle nie mające sensu zwykłemu zjadaczowi chleba po prostu robią mekeke w głowie.