Wpis z mikrobloga

Dla mnie to jest fenomen że szury się tak wkręciły w tego covida xD
Ja I większość znajomych zaszczepiliśmy się i pandemii praktycznie dla nas nie ma. Jedyne co o niej przypomina to jeszcze maseczki w sklepach.
A tymczasem na wykopie:
- Zabierają naszą wolność
- 3 wojna światowa
- Bill Gates!
- Wielki reset
- Grafen w szczepionkach

I masę innych bzdur. Wałkują ten temat jakby nic innego ciekawego się na świecie nie działo.

#szczepienia #koronawirus #neuropa #bekazprawakow #konfederacja
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Scaab: Ja się zaczepiłem ale mimo wszystko widze że argumenty jak Ty mówisz szurów są po części dosyć logiczne. Najlepiej przedstawić ich jako oszołomów którzy wiedzą że w szczepionkach są czipy a samego covida nie ma a ominąć tych którzy całkiem logicznie mówią że skoro szczepionki są takie super to dlaczego bierzemy je na własną odpowiedzialność? Od czasów wprowadzenia pierwszego lockdownu dzieją się tak absurdalne rzeczy w tym kraju jak
  • Odpowiedz
@Scaab: A z ciekawości, bo tak badam podejście różnych grup osób.

Czy spośród zaszczepionych znajomych większość wybiera się po trzecią dawkę szczepienia, by przedłużyć ważność certyfikatu covid, czy po upływie ważności UCC wracają do grona niezaszczepionych?
  • Odpowiedz
@Scaab: Ja się nie zaszczepiłem i pandemii dla mnie praktycznie nie ma. Jedyne co o niej przypomina to maseczki, przymus szczepień i licznik zakażeń na pasku w tvn.
  • Odpowiedz
@Scaab: Co ty p--------z skoro juz są banery ze trzeba na 3 dawkę lecieć bo jesteś praktycznie na tym samym poziomie co przed szczepieniem. W alternatywnym życiu jesteś czy jak xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Scaab: ja się zaszczepiłem, bo obiecali powrót do normalności i pandemia dla mnie istnieje:
- maseczki
- limity ludzi w sklepach
- sprawdzanie green pass w sklepach, knajpach
- wypełnianie ankiet przy podróżach po Europie
- kody QR na
  • Odpowiedz
@Scaab: Skoro nie ma pandemii to kupisz mi RTX 3060 w cenie detalicznej? Podobno nie ma żadnych przypominajek, że jest pandemia. Prócz maseczek w sklepie oczywiście.

Pewnie szpitale mają też wolne miejsca. Może zapiszę się na terapię nowotworu, bo teraz można w końcu dostać porządny termin.

A za tydzień pojadę do Łotwy. Taki
  • Odpowiedz
@Scaab:

Pojedź za granicę, w Austrii nie wejdziesz do Mcdonalda bez okazania certyfikatu, po wejściu i tak musisz mieć maseczkę (mimo, że sprawdzają na wejściu czy masz test/szczepienie xD) którą i tak zdejmiesz żeby zjeść, a do stolika przychodzi menadżerka żeby się upewnić, czy aby na pewno macie certyfikat. Taka sytuacja to absurd i paranoja, w Polsce rzeczywiście nie jest jeszcze aż tak źle, chociaż przypominam, że na moim uniwersytecie
  • Odpowiedz
@ZyjeSobieMarcin: no tak, bo tu niestety od dawna nie chodzi o wirusa. Pracowałem z tyloma ciężko chorymi ludźmi, że jestem skrajnie daleki od bagatelizowania tego choróbska, ale to jakie cyrki w związku z pandemią odwalają się na świecie to jest jakaś patologia. Straszenie lockdownami w reklamach, szczepienie w centrach handlowych, bzdurne nakazy i zakazy w ogóle nie mające sensu zwykłemu zjadaczowi chleba po prostu robią mekeke w głowie.
  • Odpowiedz