Wpis z mikrobloga

Siema, to ja, cherrypickowany powstaniec warszawski o skrajnie lewicowych poglądach. Pomimo tego że poglądy większości ludzi przed wojną, nawet tych z ówczesnej lewicy, były na współczesne standardy konserwatywne to w najbliższym wywiadzie dla opiniotwórczej gazety wypowiem się w imieniu ogółu kombatantów że o tym że powstańcy walczyli przeciwko nacjonalizmowi o multikulturową Polskę i dlatego należy zdelegalizować Marsz Niepodległości oraz otworzyć granice dla uchodźców z Konga i Somalii xD

#4konserwy #bekazlewactwa #heheszki #powstaniewarszawskie
Fennrir - Siema, to ja, cherrypickowany powstaniec warszawski o skrajnie lewicowych p...

źródło: comment_1635151719vwI5sHglBxEKLqkd0MWPQX.jpg

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
@Mortadela_777:
Nie podoba mi się dlatego że wypowiada się w imieniu wszystkich powstańców, kiedy jej poglądy nie są w żadnym stopniu miarodajne, wręcz przeciwnie - pewnie nawet duża część żołnierzy Armii Ludowej by się nie zgodziła z większością jej wypowiedzi, a co dopiero reszta kombatantów PW, zwłaszcza tych z organizacji nacjonalistycznych które też stanowiły sporą część sił powstańczych.
Ale lewicowe media na powstawie cherrypickingu jednej osoby robią narrację "pamiętam okupację niemiecką
Fennrir - @Mortadela_777:
Nie podoba mi się dlatego że wypowiada się w imieniu wszys...

źródło: comment_1635154129tZqFEIVlVM8gZgsvaGYppm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@taki_tam_ktos:
Nie, chodzi mi o lewicę robotniczą, już nawet nie mówię o komunistach z odchyłami "prawicowo-nacjonalistycznymi" których też trochę było, ale ówczesnych socjalistach typu Orwell - co prawda walczył przeciwko nacjonalistom w Hiszpanii, ale z drugiej strony np.: był zwolennikiem prawa do posiadania broni, przeciwnikiem aborcji, cenił sobie brytyjskość, a jednego czarnego aktywistę określił mianem "wyjątkowo anty-białego", co sugeruje że też niekoniecznie by poparł to jak obecnie wygląda UK.
  • Odpowiedz
@Fennrir: Zerknij sobie na Testament Polski Walczącej, możesz się trochę zdziwić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8. Uspołecznienie własności wielkokapitalistycznej i zorganizowanie sprawiedliwego podziału dochodu społecznego.

9. Zapewnienie masom pracujących współkierownictwa i kontroli nad całą gospodarką narodową oraz warunków materialnych zabezpieczających byt rodzinie i osobisty rozwój kulturalny.

10. Swoboda walki dla klasy robotniczej o jej prawa w ramach nieskrępowanego ruchu zawodowego.
  • Odpowiedz
@Rivo:
A teraz zerknij na skład Rady Jedności Narodowej która to napisała. Podpowiem - byli tam także przedstawiciele środowisk narodowych.
To że są tam zapisy postulujące redystrybucję i politykę socjalną to co najwyżej argument przeciwko korwinistom, a nie narodowcom xD
  • Odpowiedz
@Fennrir: a ty skąd znasz zdanie większości powstańców? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Byłeś? Uczestniczyłeś?
Jesteś dumny z tego, że w 1937 roku Młodzież Wszechpolska wprowadziła na Uniwersytecie Warszawskim segregacje ławkową?
  • Odpowiedz
@Fennrir: w ogóle uznawanie czegoś za "prawdziwsze" czy "lepsze", bo tak uważa ktoś, kto nie jest ekspertem w danej dziedzinie, albo w ogóle dziedzina jest nierozstrzygalna to xD Mistrzem tego typu chwytów są portale cytujące Wałęsę albo Hołdysa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 76
@Fennrir: ale was piecze, że nie ma żadnego powstańca, który by popierał nacjoluchów, że musicie to podpinać pod cherry picking xD
  • Odpowiedz