Wpis z mikrobloga

Siema, to ja, cherrypickowany powstaniec warszawski o skrajnie lewicowych poglądach. Pomimo tego że poglądy większości ludzi przed wojną, nawet tych z ówczesnej lewicy, były na współczesne standardy konserwatywne to w najbliższym wywiadzie dla opiniotwórczej gazety wypowiem się w imieniu ogółu kombatantów że o tym że powstańcy walczyli przeciwko nacjonalizmowi o multikulturową Polskę i dlatego należy zdelegalizować Marsz Niepodległości oraz otworzyć granice dla uchodźców z Konga i Somalii xD

#4konserwy #bekazlewactwa #heheszki #powstaniewarszawskie
Pobierz Fennrir - Siema, to ja, cherrypickowany powstaniec warszawski o skrajnie lewicowych p...
źródło: comment_1635151719vwI5sHglBxEKLqkd0MWPQX.jpg
  • 101
@Fennrir: o nie, powstaniec powiedział coś co mi się nie podoba, więc jest tak dlatego, że jest stary i nie wie co mówi. Trzeba słuchać tylko tych powstańców którzy mówią to, co ja uważam.


@Mortadela_777: nie żebym bronił tych debili od marszu, ale używanie sformułowania "my powstańcy" jest z definicji złe. Bo nie obejmuje wszystkich powstańców. Może byc to jakaś grupa powstańców pod czymś podpisana / zebrana itd., ale na
@krzych123:
Nie powstańcy tylko powstaniec w liczbie jeden. Jesteś dowodem na to że ten cherry picking działa, bo twierdzisz że poglądy Traczyk-Stawskiej odzwierciedlają to o co walczyli powstańcy jako ogół xD

@Flypho: @MichalLachim:
Absolutnie nie popieram Bąkiewicza, bo nie dość że fanatyczny katol to jeszcze się teraz sprzedał PiSowi tak jak wcześniej Andruszkiewicz. Ale wziąwszy pod uwagę wypowiedzi o przyjmowaniu imigrantów, etc. to najwyraźniej jej przeszkadzają w ogóle jakiekolwiek
No ale nawet jeśli te stronnictwa miały parę postulatów które nadal wydają się lewicowe to poparliby na przykład masową imigrację do Polski

@Fennrir:
Jeszcze taka poprawka, miało być "niekoniecznie poparliby", zeżarło mi ten fragment
@Fennrir: ale cię piecze dupa nacjolku, że osoba walcząca w powstaniu, którego symbole już dawno przywłaszczyliście sobie, by zarabiać na głupocie łysych ćwierćmózgów nie mówi tak jak byście chcieli i obnaża waszą obłudę, brzydzi się wami. Teraz robicie fikołki, że to tylko jedna osoba, że zmanipulowana, że stara i nie wie co mówi, ale jakby tak nagle stanęła i powiedziała to co chcecie to byście jej oblicze drukowali na koszulkach i
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Fennrir: największa beka jest nie z tej starej baby tylko z lewaczków, którzy w rocznicę powstania płaczą jakie powstanie było niepotrzebne, a jednocześnie spuszczają się nad tym, że uczestniczka tegoż powstania coś tam wygłosi zgodnego z ich światopoglądem xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mortadela_777: On przyczepia się bo jakie ona ma prawo decydować za resztę powstańców? Kim ona była w 44? Do czego doszło by osoby, które były nieletnie w chwili powstania (bo głównie tacy już żyją) wyciągały konkretne deklaracje polityczne. Kim oni byli wtedy? Dzieciakami wciągniętymi w działania wojenne przez idiotów, którzy nie widzieli problemu by przyszłość narodu w postaci tej młodzieży zginęła wraz z weteranami września 39. Aż mnie dziwi że nagle
@Logytaze:
Odnoszę się do ogółu jej wypowiedzi jakie padły przez ostatni miesiąc, a też było o przyjmowaniu imigrantów i aluzje że to prawie tak samo jak Niemcy podczas II WŚ

@wcfilmowe:
Typie, nigdzie nie pisałem że zmanipulowana, może i ma takie poglądy. Powstanie warszawskie uważam za niepotrzebny zryw, a odzież patriotyczną za estetyczną tandetę. Ale śmieszy mnie robienie z jednej osoby rzecznika ogółu powstańców. Jakby jakiś weteran NSZ z powstania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@taki_tam_ktos: Bardziej chodzi o to, że lewica przed zmianami społecznymi na zachodzie walczyła stricte o prawa ludzi pracy a w Polsce również o równouprawnienie ludzi wszystkich stanów. Daleko im do osób, które walczyły o prawa mniejszości seksualnych, rasowych czy etnicznych. Zresztą to nasi lewicowcy zagwarantowali powojennej Polsce niemalże monoetniczne państwo. Każdy widział do czego doprowadziła multikulturowość Polskę i Czechosłowację. W naszym przypadku od 1 września mieliśmy na głowie niemieckie bojówki. Jak