Wpis z mikrobloga

#!$%@?, kuzynka w moim wieku pojechała z chłopakiem do Niemiec i stać ich na wakacje, spoko samochód itd. a nawet nie ogarniają języka i pracują jako sprzątacze. Tymczasem ja gnije po studiach #mibm w polandii, jeżdżę dwudziestoletnim gruzem i zarabiam minimalną krajową na okresie próbnym (potem nie będzie wiele więcej) jako konstruktor. Do tego jak czytam na wypoku jakie są perspektywy w tym zawodzie u nas w kraju, to się odechciewa wstawać rano. Ja #!$%@?, chyba jedyny wybór to zagranica albo własna działalność, jeśli nie chce się przebranżowić i robić jak robak () Może trzeba było nie kierować się pasjami tylko iść na programistę, byle normalna kasa była i wygodna praca, a pasjami zajmować się w domu.
#zalesie #praca #pracbaza #konstruktor #mibm
  • 43
@niebieskieniebo: dobry mechanik po mbmie jest inżynierem utrzymania ruchu. W korpo w Polsce zarobisz naprawdę ładne pieniążki. Tylko to po części fizyczna praca po studiach a niektórych to odstrasza. I musisz być podobnie rozwinięty w mechanice, automatyce, elektronice. Może warto pomyśleć o takim przebranżowieniu jeżeli lubisz sobie #!$%@?ć ręce smarem.
@niebieskieniebo: byłem na UR, jeśli cenisz sobie spokój i stabilna prace (tzn. W której wiesz czego się np dzisiaj spodziewasz) - to nie idź tam... lepiej wyjedź, będziesz chyba bardziej zadowolony - bo firmy nie ma co zakładać bo cię pasożytnicze państwo cię rozjedzie
@niebieskieniebo: chodzi mi o to, ze hajs to nie wszystko, bycie sprzataczem to jest mega niewdzięczna i #!$%@? praca, sprzatanie prezerwatyw, wymiana smierdzacych poscieli i sprzatanie kibli to nie jest cos fajnego i do tego jestes mega zmeczony fizycznie przynajmniej w tym hotelu w ktorym ja pracowałem, praca ok na sezon dla studenta ale nie na caly czas