Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam najgorsze cechy mężczyzny: overthinking, wrażliwość, sentymentalność, itp. xD Przykładowo teraz zbliża się jesień-zima i zaczynam jednocześnie uwielbiać ten klimat, który jednocześnie wprowadza mnie w depresje xD idąc ulicą gdy szare jesienne niebo te wszystkie światełka z latarni, sklepów, ozdoby. Cały ten jesienno-zimowy vibe. Wyobrażam sobie, że chciałbym tak z różową spędzać czas w tym okresie, jakieś ciepłe napoje, ozdoby w pokoju, jesienne sweterki i ogólnie taki klimacik. Eh..

#przegryw #tfwnogf #zwiazki #jesien #doomer #samotnosc #feels #romantyzm

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6173cbea820612000addccb1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam najgorsze cechy mężczyzny: over...

źródło: comment_1634978932msexgLktf1S07dIH7B8lS7.jpg

Pobierz
  • 23
@AnonimoweMirkoWyznania Najgorzej kiedy już masz kogoś i okazuje się, że nie jest to żaden lek bo potem jest tylko gorzej gdy zostajesz sam na chwilę. Też kiedyś myślałem, że będzie to "lekiem" i wszystko będzie pięknie. Niestety było tylko gorzej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: widocznie taki jesteś, zaakceptuj siebie, ja jestem kobietą (i dużo moich koleżanek), która potrzebuje od faceta czegoś więcej niż stereotypowego zestawu męskich cech. Wiele osób lubi taki klimat, czas jesienny to okres takiego zwolnienia życiowego, trochę zatrzymania się, czas przemyśleń :) spędzaj ten czas tak jak lubisz :) pozdrawiam :)
@AnonimoweMirkoWyznania: Kobiety cenią u mężczyzny wrażliwość, zamiłowanie do piękna i sentymentu ale cenią to w mężczyźnie jako w człowieku, a nie w kandydacie na partnera z jakim będą sypiać.

Jeśli chodzi o dobieranie sobie partnera, a nie przyjaciela, kobiety preferują delikatnie mówiąc "bardziej prymitywne" cechy męskiej osobowości. Te co bardziej empatyczne mają wbrew pozorom gorzej, bo po zauroczeniu pewnością siebie, pozerstwem i bezczelnością (ukochane kobieca triada) mogą zechcieć od kogoś takiego