Wpis z mikrobloga

ja sobie nie wyobrażam po co kupować samochód za 2 miliony


@Boska_Klaudia: Proste - bo Cię stać i masz taki kaprys.

Po drugie takiego auta raczej nie kupuje się za gotowkę, bierzesz go w koszty swojej dobrze prosperującej firmy.

@bastianbastiante: @bastianbastiante: No dobra i ile odliczysz? Odliczysz tylko do kwoty 150k netto czyli 150k x 0,19 w przypadku liniowego daje 28.500pln za lambo na które wydasz 2mln.
No ale
@mnsp: dobra ale nie mowie tu o jednoosobowej dzialalnosci i tradycyjnym leasingu, zakladam ze takie Lambo nalezy do jakiejs spolki z milionowymi obrotami i sobie jakos to wszystko optymalizuja. Jesli stac Cie na takie auto to Twoi ksiegowi wiedza jak to obliczyc zeby wyszlo sensownie.

I wiem, ze koszty to nie za darmo, sam mam auto w leasingu za 260k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MisPalkis wgniotki chcesz na dachu zrobionym z włókien węglowych xd? To nie jest blacha jak w Matizie, to jest sztywne w #!$%@?, prędzej pęknie niż się odkształci plastycznie
@MisPalkis możliwe że ktoś go chciał po prostu #!$%@?ć i nawet nie wchodził na dach tylko popruszył czymś i położył buty żeby się zrobił odcisk. Dopuki nie ma nagrań to się prawdy nie dowiemy. Może być też tak jak Ty mówisz zlwaszcza że Jose kręci teraz lody z Budda na marce Illegal Night więc na rozgłosie im zależy