Wpis z mikrobloga

@AlfredoDiStefano: Ja nie wyobrażam sobie jak można komuś wleźć na dach Poloneza, a co dopiero na auto które jest droższe niż prawdopodobnie cały życiowy dorobek takiego patusa

To jest strzeżony parking czy zwykły otwarty? Bo jak taki darmowy z dostępem dla wszystkich z ulicy to ja bym się bał tam mojej starej bawary zostawić na dłużej w obawie o felgi czy katalizator, a co dopiero lambo xD
  • Odpowiedz
@AlfredoDiStefano: Ja nie wyobrażam sobie jak można komuś wleźć na dach Poloneza, a co dopiero na auto które jest droższe niż prawdopodobnie cały życiowy dorobek takiego patusa


@Atreyu: A co ma do tego wartość auta, albo ktoś jest posowieckim śmieciem albo nie i tak się zachowuje albo i nie.
  • Odpowiedz
Ja nie wyobrażam sobie jak można komuś wleźć na dach Poloneza, a co dopiero na auto które jest droższe niż prawdopodobnie cały życiowy dorobek takiego patusa


@Atreyu: ja sobie nie wyobrażam po co kupować samochód za 2 miliony
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@AlfredoDiStefano: Znam typa, który potrafi przejść po samochodzie jak stoi #!$%@? zaparkowany na połowie chodnika.

Nie popieram takich czynów nawet gdyby to był jakiś zdezelowany gruchot. Człowiek jeździ, pilnuje, dba #!$%@? bardziej niż o swoją starą... A tu taki fikołek wychodzi. Witki opadają.
  • Odpowiedz