Wpis z mikrobloga

@Ranger: u mnie z BNP dzialalo ok, ale to co mowisz to nie allegro pay a raty od nowa. anyway, dostalem wowczas numer konta, harmonogram splaty, podsumowanie stanu co miesiac itd, wiec moze nie podales prawidlowych danych kontakowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) jedyne co bylo minimalnym utrudnieniem, to trzeba bylo wypowiedzenie tego limitu na pismie zrobic zamiast kliknac 'wypowiedz umowe' w banku ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@p4wl: nie, to była grubsza akcja i nie tylko ja miałem z tym problem (jeszcze nie było możliwości dodzwonić się na infolinię, a jak już w końcu mi się udało, to ziomek mi dyktował numer konta i dane przelewu do spłaty xD)
  • Odpowiedz
@Ranger: mi wysylali zestawienie co miesiac, z informacja dot. minimalnej kwoty do zaplaty, szczegolami transakcji, planami ratalnymi. nawet juz po splacie co miesiac dostawalem zestawienie tego limitu odnawialnego minimalna kwota do zaplaty 0 zl (bo wszystko bylo splacone). wtedy uznalem ze czas wymowic umowe i w sumie tez nie robili problemow.

po linku widze ze to bylo zanim ja mialem z nimi kontakt (bralem cos w 2020) wiec moze do
  • Odpowiedz
@Kajaczek: RODO nie oznacza od razu, że wolno ci być aninimowym.


@CJzSanAndreas: No nie ale to nie w tym problem. Sposób jaki allegro wymusza te dane jest ordynarny i w dodatku oddajecie im prawo do obrotu nimi a i nie myślcie że to jest za darmo bo rrso sobie odbiją na wyzszych cenach usług gdzie jest allegro pay. W sklepach stacjonarnych już bywa że jest taniej niż na
  • Odpowiedz
@Kajaczek: Co to za problem przekazać instytucji finansowej takie dane jak pesel czy numer dowodu? A potem będziesz pisał pod jakimś znaleziskiem że gdzieś wyłudzili kasę? Chyba lepiej że weryfikują klienta niż dają kasę "tak o"
  • Odpowiedz
@CJzSanAndreas: No nie ale to nie w tym problem. Sposób jaki allegro wymusza te dane jest ordynarny i w dodatku oddajecie im prawo do obrotu nimi a i nie myślcie że to jest za darmo bo rrso sobie odbiją na wyzszych cenach usług gdzie jest allegro pay. W sklepach stacjonarnych już bywa że jest taniej niż na allegro xD A może też tak być że któregoś dnia obudzicie się z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kajaczek: rozumiem, że można czegoś nie wiedzieć, ale nie wierzę że można być takim debilem żeby brnąć w to dalej ()

PS. Tak, możesz mnie wrzucić na czarno. Będzie mi z tego powodu niesamowicie wszystko jedno ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@advert: nie no co ty chcesz od opa xD klika sobie pyk pyk, pieniadze sa na koncie z powietrza i mozna kupowac hehe. 500+ tez sie z powietrza bierze (albo z "rządowych pieniędzy") OP nie placi tez podatkow a inflacja to chyba jakas potrawa
  • Odpowiedz