Wpis z mikrobloga

allegro pay.

No ja czegoś nie rozumiem. Allegro chce w moim imieniu podpisywać jakąś umowę kredytową? xD

Po 1 allegro to nie jest bank żeby dawać pożyczki a po 2 ktoś może być zdziwiony że ma komornika za allegro pay xD


@Kajaczek: trzeba by debilem, żeby nie wiedzieć, że kupienie czegoś i możliwość spłaty tego w ratach to jest kredyt. Sorry, ale serio trochę się tu zbłaźniłeś.

Reasumując, znajduję dowód na
@Limonene: Niby skąd allegro będzie miało mój numer kąta i w jaki sposób ten numer kąta przypisze do mnie? To samo tyczy się weryfikacji telefonicznej. Skąd będą wiedzieć że ten numer jest przypisany do marcela k a nie do dawida s? Będą dzwonić po operatorach i prosić o dane na kogo jest numer zarejestrowany? xD
Niby skąd allegro będzie miało mój numer kąta i w jaki sposób ten numer kąta przypisze do mnie?


@Kajaczek: nie kąta, tylko konta xD Nie będą mieli twojego numeru, dopóki nie zrobisz przelewu. A jak zrobisz przelew, to sprawdzają, czy twoje dane z wniosku zgadzają się z danymi, jakie masz w banku, bo bank już je zweryfikował osobiście gdy to konto zakładałeś. Więc oni się mogą tym posłużyć.

To samo tyczy