Wpis z mikrobloga

allegro pay.

No ja czegoś nie rozumiem. Allegro chce w moim imieniu podpisywać jakąś umowę kredytową? xD

Po 1 allegro to nie jest bank żeby dawać pożyczki a po 2 ktoś może być zdziwiony że ma komornika za allegro pay xD


@Kajaczek: trzeba by debilem, żeby nie wiedzieć, że kupienie czegoś i możliwość spłaty tego w ratach to jest kredyt. Sorry, ale serio trochę się tu zbłaźniłeś.

Reasumując, znajduję dowód na
@Limonene: Niby skąd allegro będzie miało mój numer kąta i w jaki sposób ten numer kąta przypisze do mnie? To samo tyczy się weryfikacji telefonicznej. Skąd będą wiedzieć że ten numer jest przypisany do marcela k a nie do dawida s? Będą dzwonić po operatorach i prosić o dane na kogo jest numer zarejestrowany? xD
Niby skąd allegro będzie miało mój numer kąta i w jaki sposób ten numer kąta przypisze do mnie?


@Kajaczek: nie kąta, tylko konta xD Nie będą mieli twojego numeru, dopóki nie zrobisz przelewu. A jak zrobisz przelew, to sprawdzają, czy twoje dane z wniosku zgadzają się z danymi, jakie masz w banku, bo bank już je zweryfikował osobiście gdy to konto zakładałeś. Więc oni się mogą tym posłużyć.

To samo tyczy
Żeby było tak pięknie jak mówisz to by ukraińcy na OLXie już dawno z głody wyzdychali ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety ten system weryfikacyjny to pic na wodę ale ja ci nic nie będe udowadniał.


@Kajaczek: no i ten tekst pokazuje, że totalnie nie wiesz jak to działa xD Ukraińcy z OLX nie biorą kredytów na swoje ofiary, tylko ściągają im tę kasę z konta. Ludzie podają
I jeszcze powiesz że nie można zarejestrować numeru telefonu na kogoś innego?


@Kajaczek: a co to ma za znaczenie?

Albo że nie będę miał konta w banku na kogoś innego?

...tak? Nie rozumiem tego za bardzo

Jak to allegro niby chce weryfikować? W biku? xD

Czy ty w ogóle przeczytałeś ten urywek regulaminu, którego screena tu wkleiłeś? Przecież tam jak byk jest upoważnienie do sprawdzenia cię w BIKu i do przekazania
@eloar: @Jamniki2 Oświadczam że kolejne wpisy sugerujące że się zbłaźniłem będą kasowane a autorzy będą lecieć na czarno listo. Ja nikomu do dowodu nie zaglądam a jak wam się podoba szastanie danymi na lewo i prawo to możecie zostawić to dla siebie i się nie udzielać.
@flumpy_bread: dlaczego czym innym? Kredyt to grupa usług, w którym są kredyty ratalne (czyli to samo co zakup na raty, rodzaj kredytu konsumenckiego), konsumenckie, hipoteczne, inwestycyjne etc. Jedynie do tej grupy nie należy pożyczka, która faktycznie działa na trochę innych zasadach niż usługi z grupy "kredyty". A AllegroPay tutaj jest kredytem konsumenckim (jak sami piszą w regulaminie: Za zakup na Allegro.pl zapłacisz do 30 dni później na podstawie umowy o kredyt
@flumpy_bread: sugeruję dokonać 'kupna na raty nie będącego kredytem' a następnie zamówić raport w BIKu ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak kupujesz telewizor na raty np. w Euro Agd to zaciągasz kredyt konsumencki w normalnym banku (np. Santander Consumer czy Credit Agricole) i z nimi podpisujesz umowę o kredyt; jedyna różnica jest taka, że nigdy tych pieniędzy nie widzisz, bo bank w twoim imieniu przekazuje je jako zapłatę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Limonene: polecam użyć google i wpisać zakup na raty kodeks cywilny

@flumpy_bread: sugeruję dokonać 'kupna na raty nie będącego kredytem' a następnie zamówić raport w BIKu ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak kupujesz telewizor na raty np. w Euro Agd to zaciągasz kredyt konsumencki w normalnym banku (np. Santander Consumer czy Credit Agricole) i z nimi podpisujesz umowę o kredyt; jedyna różnica jest taka, że nigdy tych