Wpis z mikrobloga

Ten Mata to jest straszny atencjusz. Swoją popularność buduje na tym że hiphop to niby głos ulicy a on się urodził w bogatej rodzinie więc nie pasuje do tej subkultury, a chciałby. Tak jakby ukradkiem chciał pokazać jaki to z niego bogol, ale tak żeby nie wyjść na chwalipiętę. No więc znalazł sobie fajny pretekst, dzięki któremu na dodatek to on wyszedł na poszkodowanego, bo niby ma poczucie, że odstaje od reszty i jest mu z tym źle xD. Taco urodził się w Egipcie, potem wyjechał do Chin, a stamtąd do Bolandii, więc na pewno kasy mu rodzice nie żałowali. Słyszeliście żeby kiedyś narzekał że nie pasuje do reszty raperów? Na polskiej rap scenie jest pełno bananów i jakoś nie podchlipują pod nosem zastanawiając się czy na pewno mogą uważać się za prawdziwych hiphopowców. Co by nie było, szanuję matę za patointeligencję bo chciał nią zwalczyć stereotyp, że wśród bogatych ludzi nie ma patusów, ale to jedyna dobra rzecz jaką mogę o nim powiedzieć. #rap #hiphop #polskirap #mata #muzyka
placebo_ - Ten Mata to jest straszny atencjusz. Swoją popularność buduje na tym że hi...
  • 88
A co jak wam powiem, że można nie lubić Mate i nie wyrażać swojego jakże istotnego, indywidualnego, niespotykanego nigdzie wcześniej zdania na ten temat?

Ja rozumiem, że typ jest teraz głowicą mainstreamu, że widać go na playlistach i billboardach, ale ktoś musi stać na czele, wypadło na jego z naprawdę różnych powodów.

Też kiedyś byłem młody i siliłem się na krawędziowość zawsze i wszędzie, wszak odrzucenie chałtury głównego nurtu to podstawa każdego
rzuciłem pare nazwisk z głowy, przepraszam że nie uwzględniłem kalibra i kilku innych ziomków i nie sprawdziłem listy trzy razy, by żaden wykopek nie miał wątpliwości xD


@Iskaryota: Rzuciłeś kilka ksywek z głowy żeby udowodnić swoje stwierdzenie, ale ksywki, które podajesz kompletnie nie potwierdzają Twojego stwierdzenia. Tym gorzej dla faktów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@placebo_: najbardziej piecze cię, że komuś się udało, a jakim on jest raperem i skąd nie ma zupełnie znaczenia. I tak byś znalazł coś, żeby się #!$%@?ć. Tak już działa mentalna biedota
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@placebo_ może mi ktoś wytłumaczyć gdzie niby stary mu pomógł w tej karierze bo może mnie coś ominęło XD Po jakiś tam nagrywkach wzięli go do SBM starter i rozumiem że wszystkie wyświetlenia z tego utworu to ojciec naklikał? Niektórych tu ładnie dupsko piecze


@RetNom: Stary kazał mu pewnie rapować w patointeligencji o tym że go nienawidzi bo ten oddał by mu nerkę i serca

I w ogóle on nie chciał
@EastWestEast: jaka zabawa typie clue jest takie, że mata nie jest wcale pierwszym polskim raperem, który nie był biedakiem z bloków i tyle, nie kumam co ci konkretnie nie pasuje nawet.
Co mata nie powinien rapować, bo jego stary jest znanym prawnikiem i ma dużo hajsu czy o co chodzi?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@placebo_: troche nadinterpretowałeś
Mata zarabia na popularności więc będzie antencjuszem, dla kasy

W hiphopie jest kult pieniędzy i wystawnego życia, bo biedota tworząca tą muzykę kiedy zacznie zarabiać sika w gacie ze szczęścia i chce pokazywać awans społeczny. Więc bycie bananem nie wyklucza.

Generalnie posiadanie dzianych rodziców to spore punkty do zakładania biznesu i wybijania sie w jakiejkolwiek działalności i każdy to wiedział od zawsze. Nawet znani naukowcy byli najczęściej z