Wpis z mikrobloga

Ten Mata to jest straszny atencjusz. Swoją popularność buduje na tym że hiphop to niby głos ulicy a on się urodził w bogatej rodzinie więc nie pasuje do tej subkultury, a chciałby. Tak jakby ukradkiem chciał pokazać jaki to z niego bogol, ale tak żeby nie wyjść na chwalipiętę. No więc znalazł sobie fajny pretekst, dzięki któremu na dodatek to on wyszedł na poszkodowanego, bo niby ma poczucie, że odstaje od reszty i jest mu z tym źle xD. Taco urodził się w Egipcie, potem wyjechał do Chin, a stamtąd do Bolandii, więc na pewno kasy mu rodzice nie żałowali. Słyszeliście żeby kiedyś narzekał że nie pasuje do reszty raperów? Na polskiej rap scenie jest pełno bananów i jakoś nie podchlipują pod nosem zastanawiając się czy na pewno mogą uważać się za prawdziwych hiphopowców. Co by nie było, szanuję matę za patointeligencję bo chciał nią zwalczyć stereotyp, że wśród bogatych ludzi nie ma patusów, ale to jedyna dobra rzecz jaką mogę o nim powiedzieć. #rap #hiphop #polskirap #mata #muzyka
placebo_ - Ten Mata to jest straszny atencjusz. Swoją popularność buduje na tym że hi...
  • 88
może mi ktoś wytłumaczyć gdzie niby stary mu pomógł w tej karierze bo może mnie coś ominęło XD Po jakiś tam nagrywkach wzięli go do SBM starter i rozumiem że wszystkie wyświetlenia z tego utworu to ojciec naklikał? Niektórych tu ładnie dupsko piecze


@RetNom: z tego co slyszalem/zrosumialem z wypowiedzi starego i mlodego to strary pomogl -> nie przeszkadzal i w sumie wspieral w tym co sobie mlody postanowil. co w
@placebo_: O kurde, nie wiedziałem, że Taco jest bananem :). Nawet śpiewał on w swoich utworach, że chciałby jeździć znowu autobusem, więc myślałem, że wcześniej był zwykłym, szarym typem z niezamożnej rodziny, a nie bananem. Nie analizowałem historii życia hiphoperów, więc jest to dla mnie ciekawe info.
@placebo_: Myślę, że jakby taki Mata naprawdę wychował się z patusami na blokach, to szybko by mu to zbrzydło. Ci raperzy tak naprawdę chcą się wyrwać z tej biedy i to robią, gdy mają taką możliwość. W Polsce jest taka narracja, że rap musi być taki a'la blokowo-więzienny, ale przecież wcale nie musi taki być. Jak ktoś jest bananem i chce sobie nagrywać rap, to nie musi się stawać do tego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@placebo_: Sugerowanie że ktoś w ogóle słuchać rapu uliczników xD
Trzeba mieć jakieś ujemne IQ żeby słuchać tego gówna nagrywanego przez "patusów z ulicy" pokroju Bonusa o tym jak im było źle w młodości bo nie mieli siana, ojciec pił i policja ich ścigała.
Kogo ten margines społeczny obchodzi?