Wpis z mikrobloga

Ten Mata to jest straszny atencjusz. Swoją popularność buduje na tym że hiphop to niby głos ulicy a on się urodził w bogatej rodzinie więc nie pasuje do tej subkultury, a chciałby. Tak jakby ukradkiem chciał pokazać jaki to z niego bogol, ale tak żeby nie wyjść na chwalipiętę. No więc znalazł sobie fajny pretekst, dzięki któremu na dodatek to on wyszedł na poszkodowanego, bo niby ma poczucie, że odstaje od reszty i jest mu z tym źle xD. Taco urodził się w Egipcie, potem wyjechał do Chin, a stamtąd do Bolandii, więc na pewno kasy mu rodzice nie żałowali. Słyszeliście żeby kiedyś narzekał że nie pasuje do reszty raperów? Na polskiej rap scenie jest pełno bananów i jakoś nie podchlipują pod nosem zastanawiając się czy na pewno mogą uważać się za prawdziwych hiphopowców. Co by nie było, szanuję matę za patointeligencję bo chciał nią zwalczyć stereotyp, że wśród bogatych ludzi nie ma patusów, ale to jedyna dobra rzecz jaką mogę o nim powiedzieć. #rap #hiphop #polskirap #mata #muzyka
placebo_ - Ten Mata to jest straszny atencjusz. Swoją popularność buduje na tym że hi...
  • 88
@Iskaryota: no tak srednio z dupy argument bo peja i liroy nie wyniesli z domu nic, a ugrali z niczego cos. To samo wzgorze ya-pa3 czy nagly atak oraz cala ferajna z undeground rap nagrywane na kasetach. To nie #!$%@? o paru #!$%@? bananach bo taki tede #!$%@? jest, zawsze mial przypiete ze robi gowno rap dla tlustych poyebow i nie ma skila ani talentu tylko kopiuje usa. To ze go
jaki trzeba mieć ból końcowego odcinka pleców by pisać takie elaboraty wyciągnięte z dupy na temat osoby, której się nawet nie zna xD?


@Iskaryota: o ironio, napisałeś podobnej długości "elaborat" o OPie xD.

Tak czy srak, ból dupy zoomerów na wykopie gdy mówi się cokolwiek złego o ich gównomuzyce zawsze pyszny. Fajnie też pokazuje, jaka tu jest średnia wieku.

Manipulujesz lub nawet zwyczajnie kłamiesz, bo Vienio, Tede i Eldo działali równocześnie,
szanuję matę za patointeligencję bo chciał nią zwalczyć stereotyp, że wśród bogatych ludzi nie ma patusów, ale to jedyna dobra rzecz jaką mogę o nim powiedzieć


@placebo_: To żadne zwalczanie stereotypu, to weird flex dzieciaków jakimi są wielkimi bydlakami i degeneratami hehe
@wiktorek_pl: Koncert Matczaka z 2 października jest co by nie mówić największym koncertem hiphopowym w historii całej polski, nigdy czegoś takiego nie było i zbyt prędko nie będzie, myślę. Oprócz tego Mata również jest pierwszym polakiem który znalazł się na Międzynarodowych listach Billboarda, a o nim samym napisały też pismaki na całym świecie. Faktycznie nic nie osiągnął ( ͡º ͜ʖ͡º)
@RudyGowno nie napisałem że niczego nie osiągnął, przestań wyciągać daleko idące wnioski. Możesz napisać coś więcej o tym koncercie? Gdzie on był, ile ludzi? Bo pamiętam np. pelny narodowy Taco i quebo. Listy mnie nie interesują ani zagraniczne pismaki, pislaiscie ze robi liczby jakich nie zrobił jeszcze nikt. Proszę podać te liczby.