Wpis z mikrobloga

Najwieksza beka jest z Fila Koniecznego xD gość nie wiedział co zrobić ze swoim życiem, usłyszał coś o jakichś kryptowalutach z racji że nic nie umiał no to yyyyy zainwestuje w jakiegoś pieseła Dogecoina bo na reddicie piszą że dobry. #!$%@? że nikt o tym w ogóle nie słyszał i wszyscy na takich rzeczach wtapiali, w końcu wrzucił tam tylko 100$ fart życia sprawiło że #!$%@?ło 100000% xD nagle #!$%@? z #!$%@? pojawiły się kosmiczne hajsy, koleś wyczaił że może to wykorzystać i golić frajerów, zaczął nagrywać filmiki na yt że niby odczytuje coś z tego monitora i analizuje najlepszy moment na wejście xD no #!$%@? mnie kariera tego typa, teraz internetowy celebryta i coin-guru bo #!$%@?ł na farcie w jakiegoś shitcoina i kosi 6k za dostęp do swojego forum xD
#kryptowaluty #pasta #heheszki
szuwarek - Najwieksza beka jest z Fila Koniecznego xD gość nie wiedział co zrobić ze ...

źródło: comment_1634287635hb2QkpPy9CulMUAs4CIriu.jpg

Pobierz
  • 54
@Zayebiosaurus-Rex: a prawdy i tak się nie dowiesz bo jak każdy szkoleniowiec nigdy nie pokaże Ci swojego portfela bo on na tym rynku tylko i wyłącznie zarabia i z każdej złotówki zrobi dla Ciebie milion jak tylko wpłacisz mu hajsy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak każdy szkoleniowiec nigdy nie pokaże Ci swojego portfela


@szuwarek: Nie wiadomo jak wygląda calusieńka prawda, ale jako uczestnik zamkniętego forum, mam dostęp do jego portfolio. Powiem więcej -krzywdy mi ta wiedza nigdy nie zrobiła. Przepraszam, raz, nakupowałem wbrew intuicji SNOVIO i popłynąłem na tym jedno BTC już w 2018tym.
@szuwarek: jedyne co można wywnioskować z Twojego posta to Twój ból dupy i niedostateczną ilość coinów w portfolio. Phil ma smykałke do interesów i jakby nie było krypto to dorobiłby się na szczotkach do wyrywania chwastów. Jego działania niezwiązane z krypto są milion razy bardziej imponującenie niż cokolwiek co ty zrobiles.