Wpis z mikrobloga

@brednyk: W moim mieście miejsca wyznaczone do parkowania bez wylewki na ogół są bez trawy, w dużym mieście jest tyle aut, że jak już jest miejsce do parkowania to trawa nie zdąży tam wyrosnąć nawet
  • Odpowiedz
@Kroledyp: @GaiusBaltar: Ten zakaz jest chyba tylko po to, żeby dawać mandaty, równie dobrze mogliby zakazać parkowania w kierunku północnym (albo jakimkolwiek innym kierunku świata). Co innego jak jest zadbany trawnik na mieście a co innego jak wyrósł sam przy drodze i parkowanie mu nie zaszkodzi.
  • Odpowiedz
@radziuxd: Nie. Ale do parkowania są miejsca do tego przeznaczone. Jak mamy nie żyć w syfie to przestrzegajmy kilku prostych zasad. Ja mieszkam w centrum Wrocławia i auto parkuję 10m na piechotę od mieszkania i nie jęczę jak mi źle i nie parkuję na trawniku w parku pod blokiem.
  • Odpowiedz
no tak, uważam że popadacie w paranoję to jest kawałek trawnika w centrum miasta a nie puszcza białowieska, a jak ktoś chcę podziwiać ładny trawnik to do parku na obrzeże miasta


@Kroledyp: Jacy Wy jesteście krótkowzroczni. Wyjeździsz trawniki w mieście, to później będzie problem z retencją wody i podtopieniami (klepisko tak nie przyjmuje wody) i z upałami (klepisko tak nie chłodzi powietrza). Poza tym wygląda to obrzydliwie, ale to już
  • Odpowiedz