Wpis z mikrobloga

Nie, zmiatają z ulic mają takie fajowe maszyny i tam takie szczotki się kręcą i polewają wodą też


@Kroledyp: A skąd ci w tej dyskusji nagle ulice się wzięły i chodniki?
  • Odpowiedz
@kochamschabowe: Inaczej gadasz jak masz coś ciężkiego do przewiezienia. W Polsce komunikacja w mniejszych ośrodkach miejskich leży (co dopiero mówić o terenach pozamiejskich) ale usilnie wprowadzajmy rozwiązania zachodnie w sprawie aut bo ekologia, zieleń i inne mniej ważne bzdety. Jaki sens w tej dyskusji ma Malta, która jest mniej więcej rozmiaru Warszawy?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 49
@MLGkunek: wielokrotnie się przeprowadzałem i nigdy bym nie wjechał na trawnik by mieć 5 m do klatki schodowej. Takie okazje zdążają się jednorazowo a jednak tfu Polaczki robią z Polski to co na memie. Nie sądzę by na zdjęciu wyżej kierowcy aut mieli coś ciężkiego do wniesienia.

Malta ma bardzo wysokie zagęszczenie ludności (dużo otwartej przestrzeni i małe skupiska miejskie) zakładam że w krytycznych miejscach może być ciaśniej niż w Warszawie.
kochamschabowe - @MLGkunek: wielokrotnie się przeprowadzałem i nigdy bym nie wjechał ...

źródło: comment_1634297839VEVdgKFs1EPMWxvXwCjO0Q.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Hehe hehe nie było toalety to się zesrałem na środek chodnika ale to wina planisty hehehe


@Reezu: Poniekąd tak. Ludzie mają potrzeby fizjologiczne, a oprócz naginania gościnności galerii handlowych, Mcdonalds itd. nie masz w mieście gdzie się kulturalnie wyszczać i wysrać.
  • Odpowiedz
@kochamschabowe: Ale zagęszczenie ludności często oznacza rozbudowaną komunikację miejską bo ta wówczas jest opłacalna. Zrozum o co mi chodzi. Porównujesz wyspę rozmiaru Warszawy z dużym zagęszczeniem do państwa z kilkoma większymi ośrodkami miejskimi i mnóstwem pomniejszych miast. W Polsce samochód częściej jest środkiem transportu niż zabawką Janusza z dużym ego. Komunikacja około 50km od Warszawy potrafi wyglądać następująco - masz pracę w Warszawie i musisz być w niej o 8 rano.
  • Odpowiedz
  • 0
@nadmuchane_jaja tak #!$%@?ąc od tego czy można czy nie można to ta trawa nie wygląda na specjalnie rozjeżdżoną, miejsca w których samochody stałe parkują zwykle zmieniają się w kałuże błota
  • Odpowiedz