Wpis z mikrobloga

to tylko brudny trawnik w mieście


@Kroledyp: właśnie dzięki przez taką patologię polskie miasta wyglądają jak chlew obsrany gównem. Brudasy czują się jak u siebie.
  • Odpowiedz
a na #!$%@? wam te trawniki w mieście? Nie ma nawet gdzie deską pojeździć, zaorać to w #!$%@?


@Kroledyp: lepsza retencja wody, zmniejszanie ilości kurzu i pyłu, i pewnie zupełna abstrakcja dla ciebie: walory estetyczne
  • Odpowiedz
walory estetyczne


@ajuto00: od walorów estetycznych są parki, > zmniejszanie ilości kurzu i pyłu,

zmniejszanie ilości kurzu i pyłu,


czyli chcecie mieć takie zwykłe łapacze brudu? Od tego są służby porządkowe
  • Odpowiedz
tak, latają z siatkami na motyle i wyłapują pyłki XDDD


@ajuto00: Nie, zmiatają z ulic mają takie fajowe maszyny i tam takie szczotki się kręcą i polewają wodą też
  • Odpowiedz
@nadmuchane_jaja: ale się kierowcy musieli zesrać, pewnie na policje ta baba już wydzwania xD

co do parkowania na terenach zielonych- czasem wyznacza się zastępczo takie miejsca w wyjątkowych sytuacjach, tak czy inaczej gdybym zastał taki dostęp do swojego auta posotało by mi śmiać się z własnej głupoty/sytuacji i szukać dwóch deseczek
  • Odpowiedz
ale się kierowcy musieli zesrać, pewnie na policje ta baba już wydzwania xD


@nicspecjalnego:
i słusznie to robi, nie wiem czy wiesz ( ͡º ͜ʖ͡º)
oczywiście niesłusznie tam zaparkowali

jakby ktoś ogarnięty był z tych 'uwięzionych' aut to by robotnicy mieli ładnie po gaciach xD
  • Odpowiedz
Jak jeździłem po Budapeszcie czy w Niemczech to pełno widziałem parkujących na trawnikach, i nikt nigdy się o nic nie martwił, policja też tak stawała. Chyba obsesja "kawałek trawy = świętość" jest lokalnym polskim zwyczajem.


@GaiusBaltar: co kraj to obyczaj, w Holandii za wjechanie samochodem na trawnik chyba od razu by cię skazali na dożywotni ostracyzm społeczny, to coś absurdalnego i nie do pomyślenia.

Ale tu wszystkie miejsca są wyznaczone
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@Kroledyp: przez takich typów jak Ty polska jest chlewem obsranym gównem xD np. na Malcie nikt nie ma problemu ze jest wiele stref z wykluczonym ruchem samochodowym a Polaczek kwiiiiiiiiii muszę iść zamiast 3 minut 5 bo musiałem zaparkować 200 m dalej. Wstyd mi za mentalność tego narodu.
  • Odpowiedz