Wpis z mikrobloga

@mcwrap: w Holandii wszyscy nawijają po angielsku i jest masa Polaków. Żeby nie dać się wydymać warto uderzyć do jakiejś dużej agencji, taki Randstad ma oddziały w Polsce, możesz iść do biura i pogadać o swojej sytuacji. Oni nie oferują zakwaterowania, ale współpracują z mniejszymi agencjami które często mają taką opcję. Warunki zupełnie losowe - czasem pusty pokój i materac na podłodze, czasem elegancka chatka w ładnej mieścinie. W Holandii zarobisz
@Ignacy_Loyola:

7 euro na godzinę netto to jakieś 1200 euro miesięcznie. Jak mozona za 400 euro przeżyć w jednym z najdroższych krajów w Europie?( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jak nie wiesz, to po co się w ogóle wypowiadasz? Idiotę tylko z siebie robisz i ludzi wprowadzasz w błąd.
@InspektorDupa pracodawca taki jak Amazon też ma to w dupie. Jak nie chcesz pracować, to ktoś inny będzie #!$%@?ć. Jak sobie przewiniesz twórczość @przegryw_wykopu to znajdziesz inf, że rumuni nawet po niemiecku nie mówią a po angielsku słabo. Też mi się przykro robi na widok warunków w jakich nasz kolega mieszka, ale sam przeżyłem podobną sytuację e DE, a pracowałem dla jednego z producentów samochodów i jedno wiem na pewno - agencje