Wpis z mikrobloga

Mirki, co się #!$%@?ło, to ja nawet nie… Jeżdżę na codzień skuterem do pracy i od kilku miesięcy zauważyłem dziwną rzecz, mianowicie co jakiś czas miałem przełączone światła na drogowe i nie mogłem dojść dlaczego. Najpierw myślałem, że to od siedziska, i przy otwieraniu coś przełączam - ale nie… Podejrzenie padło na złośliwego sąsiada - mam w garażu podziemnym szerokie miejsce i mogę parkować zarówno samochód, jak i skuter, a i jeszcze zostanie. Już myślałem, żeby jakaś kamerkę zamontować aby to sprawdzić. Sprawa się wyjaśniła dzisiaj - przyjeżdżam samochodem, a tu… matka bombelka trzyma na skuterze xD Czaicie, od kilku miesięcy ładowała mi guwniaka i jeszcze zdziwiona, że „tego sobie nie życzę”. I nawet nie chodzi o to, że coś zrobił, ale nie mieści mi się to w głowie jak coś takiego można robić, bez uprzedniego zapytania. ( ͡° ʖ̯ ͡°) #madki #skutery #motocykle
Pobierz pizzabhoy - Mirki, co się #!$%@?ło, to ja nawet nie… Jeżdżę na codzień skuterem do pr...
źródło: comment_1634227049RR4kjWM8FfY1Rut9DZEp0f.jpg
  • 39
@pizzabhoy: w sumie to nie posadziłbym dziecka bez pytania właściciela na żadnym skuterze/ motocyklu, ale z drugiej strony jak przez kilka miesięcy Ci go sadzała na tym skuterze i jedyne co zrobił to włączył Ci światła to o co ten ból dupy?
Tak wiem- nie Twoje, nie ruszaj i tak jak mówię szanuję cudzą własność, ale mam #!$%@? i sam czasem gówniarzy pytam czy chcą usiąść albo "przygazować" ( ͡°