Wpis z mikrobloga

Mirki, co się #!$%@?ło, to ja nawet nie… Jeżdżę na codzień skuterem do pracy i od kilku miesięcy zauważyłem dziwną rzecz, mianowicie co jakiś czas miałem przełączone światła na drogowe i nie mogłem dojść dlaczego. Najpierw myślałem, że to od siedziska, i przy otwieraniu coś przełączam - ale nie… Podejrzenie padło na złośliwego sąsiada - mam w garażu podziemnym szerokie miejsce i mogę parkować zarówno samochód, jak i skuter, a i jeszcze zostanie. Już myślałem, żeby jakaś kamerkę zamontować aby to sprawdzić. Sprawa się wyjaśniła dzisiaj - przyjeżdżam samochodem, a tu… matka bombelka trzyma na skuterze xD Czaicie, od kilku miesięcy ładowała mi guwniaka i jeszcze zdziwiona, że „tego sobie nie życzę”. I nawet nie chodzi o to, że coś zrobił, ale nie mieści mi się to w głowie jak coś takiego można robić, bez uprzedniego zapytania. ( ͡° ʖ̯ ͡°) #madki #skutery #motocykle
Pobierz
źródło: comment_1634227049RR4kjWM8FfY1Rut9DZEp0f.jpg
  • 39
@pizzabhoy: @JuneJohn: @bary94pl: bez kitu to jest jakaś mania z tymi długimi, ile razy zostawie moto "na mieście" to 9/10 przypadków mam włączone długie światła, ale nie przyłapałem jeszcze nikogo na gorącym uczynku

ale pewnego razu zastałem uszkodzoną szybkę na zegarach, niby nic, ale 300 zł używka kosztuje xd
podejrzewam, że mogło się to zdarzyć w podobnych okolicznościach jak u OPa, niekoniecznie złośliwie

ogólnie nie jestem jakiś anty i
Zawsze mi takie posty podnoszą ciśnienie, nawet mimo tego że to nie mój sprzęt.


@pizzabhoy: Zawsze mi takie posty podnoszą ciśnienie, nawet mimo tego, że to ja jestem tą madką (σ ͜ʖσ)