Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bodzi_dzwunik: jak dobrze że nie mieszkam w Polsce i w drodze do domu mogłem użyć całej mocy i całego prędkościomierza za który zapłaciłem XDDDD

@radziuxd 180 koni coś tam się już da pamiętasz to białe e36 z zaspawanym mostem? Z drugiej strony tak źle jak w Polsce nie jeździ mi się nigdzie, bo albo jedziesz za wolno (czyli zgodnie z przepisami i masz poganiaczy) albo za szybko w mniemaniu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@errorek95: spokojnie. Za max 5 lat i w Niemczech nie będzie odcinków bez ograniczeń prędkości. Szybka jazda jest po pierwsze niebezpieczna a po drugie nieekologiczna, więc kwestia czasu jak się za to wezmą. Będziemy też wszyscy w ue mieć czarne skrzynki w samochodzie i każde przekroczenie prędkości będzie notowane i karane.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bodzi_dzwunik: czarne skrzynki już są, ale dla młodych kierowców, jak masz już 3 czy 5 lat prawo jazdy to żadna firma nie oferuje bo ma to w dupie bo to koszta ktoś musi przyjechać założyć, jeszcze Jeremy Clarkson był w Top Gear jak mówili że mają zlikwidować strefy bez ograniczeń w Niemczech będzie juz z 15 lat od tego i jakoś dalej można ile fabryka dała, wiesz dlaczego? Bo Niemcy
  • Odpowiedz
i zrozumiesz że pojazdy z lat 80 w których nie było całej elektroniki pilnującej czy przypadkiem każda opona równo trze o podłoże to naprawdę są dziki którymi trzeba umieć jeździć.

@Desseres: co za bzdury. Bez przesady, to zwykłe dupowozy nadal. Motocyklem to już wg was w ogóle się nie da jeździć, a jakoś 10 lat jazdy przeżyłem "dzikiem" co ma śmieszne 7s do 100 xD
  • Odpowiedz
Nigdy nie rozumiałem tego mitu od nadmiaru mocy..

@r5678: a ja rozumiem - ludzie zwyczajnie nigdy nawet w takim aucie nie siedzieli i się boją. Ileż to slyszałem "łooo 300KM to zimą ciężko nad autem zapanować" xD jakby zupełnie nie widzieli i nie rozumieli, ze takim autem można też wciskać normalnie gaz i będzie normalnie przyspieszał nawet jak Polonez xD
  • Odpowiedz
przecież normalna prędkość przelotowa na ekspresówkach i autostradach to conajmniej 200, nie wiem jak można jeździć wolniej XD


@krzysiu97: Jak to nie sarkazm, to powinni Ci dożywotnio zabrać prawko.
  • Odpowiedz
@Desseres: Chyba nie jeździłeś takim sprzętem :) Na co dzień jeżdżę 120 konnym tylnonapędowym Fordem Sierra z '89 na wyposażeniu jest ABC - Absolutny Brak Czegokolwiek, nawet ABSu nie ma. 120 koni to nie jest nie wiadomo jaki szatan po prostu jesteś w stanie całkiem dynamicznie wyprzedzić i do setki nie mierzysz kalendarzem. Na suchym, mokrym przy oponach nie wyciągniętych ze śmietnika trzyma się bardzo dobrze, no tylko zimą trochę
  • Odpowiedz
@Mintaa: Bo wybrałeś wersję wyposażenia SE, to jest z założenia bogatsza wersja, jeszcze jest potem SX ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ja mam S i w ogóle teraz dopiero zauważyłem, że napisałem tam, że mam "wspomaganie kierowcy" xD, oczywiście chodziło mi o wspomaganie kierownicy, ale chyba każdy się domyślił.
  • Odpowiedz