Wpis z mikrobloga

wyłącz ABS, ESP, ASR, BAS, EBD w 120 konnym samochodzie i zrozumiesz że pojazdy z lat 80 w których nie było całej elektroniki pilnującej czy przypadkiem każda opona równo trze o podłoże to naprawdę są dziki którymi trzeba umieć jeździć.


@Desseres: taaa xD. Zapominasz chyba, że jeszcze przed chwilą pół Polski jeździło Daewoo z silnikami 100+KM albo starymi, #!$%@? golfami z lat 80-90. Rzeczywiście nie do okiełznania xD
@errorek95: Nigdy nie rozumiałem tego mitu od nadmiaru mocy.. mi od początku od pierwszego auta było za mało. Musiałbym się przejechać czym na prawdę mocnym to może wtedy ale to nie wiem z 300 kucy by musiało być. Kiedyś planuje wykupić sobie przejazd na torze jakimś egzotykiem co ma z 500KM to może wtedy odkryje ten mityczny respekt przed dużą mocą. bo obecnie to brednie są.
@czechu92: Ja mam Focusa MK2 1.6 101 KM i nie narzekam jakoś specjalnie, wyprzedzać na krajówkach się jakoś da (choć bardzo nie lubię tego manewru przy tych prędkościach na jednojezdniowej drodze), inne manewry też spoko, ale nie jestem typem ecodrivera i nie boję się wciskać gazu. No dopóko nie włączy się klimy, wtedy to faktycznie zostaje modlitwa ( ͡ ͜ʖ ͡)
Wiadomo, że więcej mocy by