Wpis z mikrobloga

Komputer Świat Gry


@Minieri: KŚG jest strasznie niedocenianym pismem, IMO. Mieli dość charakterystyczny, bardzo "sztywny" styl pisania, zupełne przeciwieństwo luźnego CDA czy bekowego Clicka - ale za to jakość ich kątętu była niesamowita, że przypomnę tylko niezwykle rozbudowane poradniki czy kosmicznie rozbudowane tabelki, pokazujące jak dana gra będzie działała na sprzęcie o danej konfiguracji.

A to w tamtych czasach była W #!$%@?Ę pomocna sprawa - biorąc pod uwagę jak drogi był
@mnik1: Właśnie pamiętam ich z dobrych gier i tych tabelek gdzie sprawdzali każdą grę na różnych sprzętach. Miałem wtedy bodajże grafikę Radeona, jakiś stary model, 920 czy jakoś tak, i mieli w swoich testach ten sam i zawsze wiedziałem czy dana gierka mi pójdzie.
@sheslostcontrolagain: ja kiedyś miałem demko fify 06 i chyba jeszcze jakiejś gry piłkarskiej z uwaga uwaga... Hugo
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Samej gazetki nie pamiętam już w sumie bo nie kupowałem regularnie żadnych gazetek z grami (bieda w domu) i nie pamiętam o czym tam pisali ale też dorzucali gierki
@knur3000: Cóż to była za wspaniała gierka. Nigdy nie zapomnę tego, jak dzięki tej grze dowiedziałem się że niższe ceny dla klientów wcale nie przekładają się na wzrost liczby gości parku, oraz tego że nie opłacało się przekraczać pewnego pułapu płac, bo nie przekładało się to na wydajność pracowników