Wpis z mikrobloga

Nie przesadzałbym z tym, że Cd-Action było dla jakichś bogaczy. W 2000 kosztowało chyba od 15 do 19 zł, ale w tej cenie były 2 lub 3 płyty Cd z minimum jedna pełna wersja i kilkunastoma demami, a sam magazyn liczył 200 stron. Zreszta, wtedy dobili tez do 200 tys nakładu, wiec odbiorców musieli mieć sporo :) a piracka płytka z gra kosztowała wtedy 30 zł, oryginały zaczynały się w większości od
Mialem wszystkie te gazetki co wrzuciliscie jeszcze do niedawna, plus z 20 numerow CD action. Pamietam te okladki do dzis oraz gry o ktorych mowa. Czy to normalne ze mi z tego powodu bardzo smutno ze juz nie mam tych numerow?:(
@sheslostcontrolagain: ja żywię ogromną nostalgię za czasopismami o grach i komputerach bo wtedy to było moje jedyne "okno na świat" - kompa dostałem dość późno bo pod koniec podstawówki, a te pisma zbierałem odkąd skończyłem 8 lat. Clicki, Playe, CD Action, KŚG itd. Jak dostałem kompa to miałem tyle gier że nie wiedziałem w co zagrać najpierw, ale wiadomo - wygrał Gothic ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To