Wpis z mikrobloga

Podejście do pochwalenia się furką numer 3! (Moderatorzy nie wiem o #!$%@? Wam chodzi serio)

Spełniłem małe marzenie i od niedawna jestem dumnym właścicielem Alfy Romeo Giulii Veloce Ti 280 KM!

Jestem niesamowicie podekscytowany i tylko czekam aż dostanę blachy i zacznę jeździć.

Z wersji wyposażeniowej ma absolutnie wszystko co dało się mieć. Frajda z jazdy jest niesamowita i przesiadka z mojej wysłużonej L3 jest przeogromna.

Można powiedzieć że taki mały prezent na ćwierćwieczę od siebie dla siebie.

#motoryzacja #auto #chwalesie #alfaromeo #alfaholicy #wlochy #polska
Devasto27 - Podejście do pochwalenia się furką numer 3! (Moderatorzy nie wiem o #!$%@...

źródło: alfunia

Pobierz
  • 47
@Devasto27 niby TI ale brak czarnej podsufitki i pakietu karbonowych dodatkow. Czerwona skóra spoko, ale właśnie tutaj najlepiej by się zgrało to z czarną podsufitką i słupkami. Poza tym super fura, miałem okazję się przejechać i wrażenia super. No i życzę bezawaryjności i radości z każdej jazdy. RWD czy Q4?
@Devasto27: Phi... Napiszę do kuzyna, żeby wrzucił tu fotki swojej Quadrifoglio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A na serio, to gratulacje. Też bym chciał taką pojeździć. Szkoda tylko, że nie ma kombiaków.