Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@izkYT: od prawej masz przegródki kolejno na proszek/płyn na pranie wstępne, na płyn do płukania i ostatnia na proszek/płyn na pranie główne. Więc jeżeli nie wybierzesz programu z praniem wstępnym to dajesz do tej z lewej strony plus ewentualnie płyn do płukania do środkowej.

Z białymi jest tak, że przy takiej konfiguracji to ci raczej zafarbuje na szarą. Ze skarpetkami #!$%@? czy na prawo czy lewo ja daję tak jak udało
  • Odpowiedz
@izkYT: Też mi się to wali zawsze ale chyba do lewej płyn. Jak wypierzesz koszulkę z czarnymi rzeczami to jest ryzyko że będzie mieć inny odcień albo plamy. Ja skarpetki piorę normalnie na prawą stronę i luzem, ale są takie specjalne woreczki materiałowe do prania to możesz też tam wrzucić jak masz xd
  • Odpowiedz
@izkYT:
z lewej proszek/płyn do prania
na środku płyn do płukania
skrajny prawy to pranie wstępne, jak nie korzystasz to wywalone jajca
jeśli koszulka albo skiety nie farbują to koszulka będzie biała
obojętne na której stronie będą- i tak się wypiorą
  • Odpowiedz
@izkYT: wymyj tę szufladkę, bo pawia się chce puścić jak się na to patrzy.
Środek do prania do tej największej, płyn zmiękczający do tej kolorowej

Żeby nie pofarbowało kup w rossmanie szmatki wychwytujące kolor i można mieszać ciuchy (uwaga - jak coś turbo mocno farbuje, to szmatka nie rozwiąże problemu, więc rzeczy np. z dżinsu pierz osobno).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@izkYT: co do prania białego z ciemnymi to po czasie jasne ubrania szarzeją i nic na to nie poradzi. Skarpetki na prawej stronie, luzem.
  • Odpowiedz
@izkYT Taki "kwiatuszek", to pojemnik na płyn więc lejesz w środkowy.

Skarpetki najlepiej na lewej, jednak nie musisz, byleby wszystkie na tej samej. Możesz sobie sprawić woreczki na pranie, fajna sprawa
  • Odpowiedz
@izkYT Tylko płyn zmiekczajacy, bo proszek to na lewo (ja i tak sypie do bębna pod pranie). Jak używasz płynu zamiast proszku (nie chodzi o zmiekczajacy), to też na lewo (ja też leje do bębna pod pranie, bo wtedy nie ma problemu z resztkami)
  • Odpowiedz
@izkYT: jak chcesz żeby ubrania ladnie pachnialy to jakeis 15 minut przed końcem prania wlej ten plyn do plukania do tej środkowej przegrody. Ja tak zawsze robią i pachną zajebiście. Złoty Lenor robi robote
  • Odpowiedz
Gdzie tu wlać płyn do prania?


@izkYT: do przegródki z oznaczeniem II, czyli pierwszej z lewej. Tylko potrzebujesz założyć taką blokadę na płyny, bo inaczej wszystko wycieknie zanim zamkniesz szufladkę i woda tego nie wymyje. Jak nie masz tej blokady to lej od razu do bębna, tylko upewnij się że używasz programu bez prania wstępnego.
GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni - > Gdzie tu wlać płyn do prania?

@izkYT: do p...

źródło: comment_1633980244kDFfL5YgkGAiWG0ASN009s.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz