Wpis z mikrobloga

Odtworzyłem w 3D stare zdjęcie z lat 70tych przedstawiające premierę najbardziej ikonicznego auta w historii polskiej motoryzacji ʕʔ. No i przede wszystkim absolutnie nie spodziewałem się tak ciepłego odzewu z waszej strony przy moim Relidze sprzed paru dni. Bardzo to mnie podbudowało <3 Mimo wszystko szybko doszedłem do wniosku, że w historii polskiej fotografii chyba nic nie równa się zdjęciu Religi w kwestii kultowości i rozpoznawalności - dlatego wziąłem teraz tak zdawałoby się losowe zdjęcie na warsztat, które bardziej wiąże się z ogólnym wydarzeniem historycznym, a nie konkretną sytuacją. Ale tak jak wspominałem wcześniej - byłbym niezmiernie wdzięczny gdybyście podsyłali własne propozycje ze zdjęciami z dawnych lat! Zapraszam również do śledzenia tagu #prl3d by być na bieżąco. No, to tyle z mojej strony. Do zobaczenia (σ ͜ʖσ)
#tworczoscwlasna #blender #3d #fotografia #prl
potrzebne-informacje - Odtworzyłem w 3D stare zdjęcie z lat 70tych przedstawiające pr...
  • 237
  • Odpowiedz
@potrzebne-informacje: Jest potencjał, jak dojdziesz do perfekcji, że prawie nie będzie artefaktów to rób portfolio z "ożywaniem" zdjęć znanych w świecie, w szczególności krajów, które mocno szanują swoją kulturę jak Japonia to jest sporo hajsu do zgarnięcia na współpracy z muzeami / wystawami.
  • Odpowiedz
@zdzisiunio: Co do "zdjęcia" Tankmana z Placu Niebiańskiego Spokoju, to zdajecie sobie sprawę, że to nie zdjęcie a kadr z filmu? Więc raczej kiepski wybór. :)

Bezsprzecznie jestem za Czasem Apokalipsy. Szczególnie, że nie ma tam bardzo dynamicznych obiektów i aż prosi się o wprowadzenie subtelnych ruchów.

Swoją drogą @potrzebne-informacje - robisz świetną robotę nie tylko obrazem, ale i dźwiękiem. To on nadaje ten niesamowity klimat. Gratuluję!
selenita66 - @zdzisiunio: Co do "zdjęcia" Tankmana z Placu Niebiańskiego Spokoju, to ...
  • Odpowiedz