Wpis z mikrobloga

Odtworzyłem w 3D stare zdjęcie z lat 70tych przedstawiające premierę najbardziej ikonicznego auta w historii polskiej motoryzacji ʕʔ. No i przede wszystkim absolutnie nie spodziewałem się tak ciepłego odzewu z waszej strony przy moim Relidze sprzed paru dni. Bardzo to mnie podbudowało <3 Mimo wszystko szybko doszedłem do wniosku, że w historii polskiej fotografii chyba nic nie równa się zdjęciu Religi w kwestii kultowości i rozpoznawalności - dlatego wziąłem teraz tak zdawałoby się losowe zdjęcie na warsztat, które bardziej wiąże się z ogólnym wydarzeniem historycznym, a nie konkretną sytuacją. Ale tak jak wspominałem wcześniej - byłbym niezmiernie wdzięczny gdybyście podsyłali własne propozycje ze zdjęciami z dawnych lat! Zapraszam również do śledzenia tagu #prl3d by być na bieżąco. No, to tyle z mojej strony. Do zobaczenia (σ ͜ʖσ)
#tworczoscwlasna #blender #3d #fotografia #prl
potrzebne-informacje - Odtworzyłem w 3D stare zdjęcie z lat 70tych przedstawiające pr...
  • 237
  • Odpowiedz
Raczej bardzo biedny. Zgłosiłem do BSA


@perun79: Stary, czy ty jesteś chory psychicznie? Już #!$%@?ąc od tego, że nie używam do pracy żadnych piratów - Ty jesteś serio chory z zawiści i szczerze aż ciężko mi uwierzyć, że tacy ludzie serio istnieją. Co gorsza, z tego co widziałem wynika, że mógłbyś prawie być moim ojcem, a wolisz udupiać bogu ducha winnych ludzi tylko i wyłącznie dlatego, że moje wpisy zyskały trakcję
potrzebne-informacje - > Raczej bardzo biedny. Zgłosiłem do BSA

@perun79: Stary, c...

źródło: comment_1633695073inD3RdViA4f6ieB6pTRaOE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@potrzebne-informacje: Będziesz bogaty i znany na całym świecie, Hollywood już dzwoni xD
Zajebiście to wygląda, ale to nie jest żaden przełom ludzie opanujcie się trochę, ładnie wychodzi skala szajsu na wykopie że aż ludzie czymś co mogą sami z tutoriala na yt zrobić się podniecają jakby pierwszy raz ogień zobaczyli, taka tu posucha. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz