Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie ma czegoś takiego jak przegryw na wykopie. Przegrywem byś był gdybyś np. jeździł na wózku, był ze wsi i bez możliwości pracy. W praktyce o przegrywie najwięcej piszą osoby przeciętne. Nawet jak zarabiasz te 2k to całość bierzesz dla siebie bo mieszkasz ze starymi. Ile osób, które zarabia więcej może sobie pozwolić na takie oszczędności.. Ale weźmy na warsztat relacje damsko-męskie bo przecież to jest główny powód waszego przegrywu. Otóż jesteście w znakomitej sytuacji. Wasi rówieśnicy więcej niż 2k płacą za kredyt, który wzięli ze swoją wybranką na 30 lat. Z pewnością to umocni ich związek o ile nie umocnili go wcześniej bąbelkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nic tylko czekać na happy end z kilka lat. Wiem, że rozwody itp. nie każdemu się zdarzają ale zdarzają się coraz częściej bez względu kim jesteś. Normiki mają łatwo w relacjach? W swoich związkach też mają jazdy i toksyczne sytuacje. Dalej jakiś chady.. jak ktoś lubi niezobowiązujące związki to prędzej czy później wpada. Na dłuższą mete zawsze tak jest. Czasem nawet raz spróbuje przygód i ten raz będzie za dużo i z przystojniaka robi się przyszły tatuś albo alimenciarz. Życie nie jest takie kolorowe jak myślicie. Z mojego doświadczenia właśnie najlepiej wyszły na tym osoby, które były trochę aspołeczne. Socjalnie trochę odstawały i ominęło ich kilka rzeczy ale ostatecznie nie upadli i mogli robić swoje.

#przegryw #blackpill #zwiazki #tfwnogf #relacje #gehenna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #615ea169ca8663000bf0b1ef
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nie ma czegoś takiego jak przegryw ...

źródło: comment_1633594518vmMOBSnigHq2i4ljzaXPx5.jpg

Pobierz
  • 53
@AnonimoweMirkoWyznania: ale wysryw, dobrze że nie napisałeś tego że swojego konta, też bym się nie podpisał pod takim wysrywem.

Przegryw to nie kasa. Jest wielu bogatych przegrywów. Sam sporo zarabiam grubo ponad średnią krajową, mam dobrą sylwetkę, ale brak życia towarzyskiego i seksualnego w młodości definiuje wszystko. Tego nie da się po latach nadrobić, nie zmienisz tego jakim byłeś mając 20 lat. Za kasę możesz kupić wiele rzeczy, ale nie kupisz