Wpis z mikrobloga

Praca szuka człowieka #programista15k #ruby #rubyonrails #programowanie #pracait #programista20k

szerszy opis stanowiska z linkiem do aplikowania: https://www.getdreams.work/jobs/1090745-senior-rails-product-engineer?promotion=288598-trackable-share-link-ben

Firma tworzy aplikację pomagającą ludziom oszczędzać pieniądze. Mamy obecnie pierwszy bank, który jest naszym klientem i zaraz będziemy mieć też drugi.

Miejsce: Remote / Jak chcesz przenieść się do Szwecji to oczywiście też można
Stawka: 25k+ na b2b
Stack: Ruby, Ruby on Rails, Stimulus, Minitest, Typescript, Jest, AWS

Testy są, deploy robimy po każdym merge'u. Projekt jednak jest dosyć młody, na obecnym etapie zależy nam aby zbudować go jak najszybciej, nawet jeśli po drodze narobimy jakiegoś tech debtu, który potem trzeba będzie spłacić.

Co trzeba na pewno znać: Ruby, RoR i angielski na poziomie bardzo dobrym

Stawka zaczyna się od 25k na b2b ale oczywiście jest do negocjacji.
Wszystko zależy od twojego doświadczenia (i jak się sprzedasz).

Trzeba być na pewno ogarniętym po "ludzku". Oczekiwać od Ciebie będziemy, że jesteś w stanie brać odpowiedzialność za kod, taski, ficzery i całe projekty. Nie wymaga się jedynie zdolności kodowania. Trzeba być kimś kto, jeśli trzeba, potrafi przejąć inicjatywę, poprowadzić spotkanie, upewnić się, że dana rzecz zostanie dowieziona. Trzeba po prostu być faktycznie seniorem.

Jeśli masz jakieś pytania to pisz śmiało na priv lub w komentarzach. Pracuję w firmie jako dev i mogę trochę więcej poopowiadać jak wygląda zespół, kod itp.

Oczywiście standardowo jeśli możesz zacząć od razu lub w przeciągu miesiąca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
@bbeniutek Mam projekt, który rozwijam w czasie prywatnym, W ciągu miesiąca ogarnąłem całkiem dużo.
API social media ścianki wspinaczkowej. Chce na froncie dać React Native, którego dopiero zacząłem się uczyć.

Gemset APi: graphql, railseventstore, batchloader, apolloupload_server, rspec, devise, aws-sdk.

Serwer Min.io i API już na heroku,
Ostatnio co robiłem to paginacje w graphql.

Chwile wcześniej pracowałem w korpo na uop na backendzie w railsach 6.