Wpis z mikrobloga

@_mucha:

Jak zwykle, k---a.. Człowiek chce se polatać, normalnie, nie wiem, żeby coś tu, fajnie było. No, nie da się. Po prostu zawsze coś, zawsze coś. Zawsze, k---a, coś. Zawsze... ( )
  • Odpowiedz
@botjezykk: Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak
  • Odpowiedz
Gdybym miał

kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam

Ja miałem


@moll: prosze wysłać wiadomosc bez chata gtp mirabelko, bo powiem na tagu #ksiazki ze sama nie piszesz opinii ()
  • Odpowiedz