Wpis z mikrobloga

Dwadzieścia minut temu jakiś Janusz czy Dimitri jadący na północ po M1 tirem z dumnym logiem TRANSPOL (rejestracja POB przód i tył) , pomiędzy Leicester a Loughborough postanowił wskoczyć sobie z partyzanta na środkowy pas w trakcie jak go przepisowo wyprzedzałem...no prawie, 75mph było na liczniku według wujka gugla).

W pierwszym odruchu miałem dylemat czy ryzykować niebezpieczną dla mnie obcierkę i potencjalnie zmienić auto. Obcierka z tirem, nawet w suvie to jednak nie jest mądry pomysł i na szczęście zmieściłem się na prawym pasie.

Parę sekund później uaktywniła się uśpiona mentalnośc z kraju urodzenia i przebłysk aby kretynowi pomóc przetestować hamulce.

Ułamek sekundy po tym doszło do mnie jendak, że ja dzisiaj zasnę z cyckiem żony w ręce a Janusz będzie przez najbliższe parę dni srał do żwira.

Odjechałem nawet nie trąbiąc.
Z wiekiem człowiek mądrzeje.

#uk #polscykierowcy #bekaztransa #janusze #przemyslenia
  • 23
@Wujek_Fester: Dobrze kombinowałeś miras, może gwałtowne hamowanie niezbyt dobre bo jak ktoś wspomniał zmiotłoby cię z planszy, ale grzeczni wyhamować do dziadkowej prędkości można było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A Ci co się prują to są ci sami co możesz im nasrać, a oni będą się bali odezwać.
Parę sekund później uaktywniła się uśpiona mentalnośc z kraju urodzenia i przebłysk aby kretynowi pomóc przetestować hamulce. Ułamek sekundy po tym doszło do mnie jendak, że ja dzisiaj zasnę z cyckiem żony w ręce a Janusz będzie przez najbliższe parę dni srał do żwira.


@Wujek_Fester: wystarczy, żeby miał kamerkę i nikt by po tobie nawet nie zapłakał ( ͡° ͜ʖ ͡°)