Wpis z mikrobloga

@7uras: Dziwne, niby Ci się smutno zrobiło, ale musiałeś zrobić zdjęcie fragmentu "świstka" i wstawić na śmieszny portal z głupim pytaniem i jeszcze nieprzypadkowym lennym. Tak, dokładnie tak... Czuję aurę twojego jakże silnego współczucia, która niemalże ogrzewa moje serduszko przez monitor i to na drugim końcu kraju.

Poważnie Miras? Robić sobie jaja z kogoś kto chcę pracować, a nie leżeć i pobierać socjal... Wstyd.
@krucjan: Pytasz po co CV do prostej pracy i dlaczego pracodawca nie zadzwoni, bo z rozmowy można więcej informacji wyciągnąć. Otóż kolego jak masz do zatrudnienia osobę na prostą pracę to zgłosi się kilkanaście-kilkadziesiąt ludzi, więc odpowiedz sobie na pytanie czy jako pracodawca masz czas i chęci na studiowanie każdego kandydata przez telefon do gównopracy? To raz. A dwa, że skoro ktoś nie potrafi napisać kartki A4 i podać podstawowych informacji
@7uras: Czemu nie? To tylko praca na kasie w Żabce, małpa by ogarnęła w sumie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż niespełna miesięczne doświadczenie...lepiej by wyglądało jakby wpisała że brak xD
2 miesiące doświadczenia na kasie w innej żabce. Dlaczego tylko 2 miesiące i dlaczego nie jest to okres wakacyjny?


@atur94: nie wiem jak jest teraz, ale za mojej młodości sklepy typu empik zatrudniały dodatkową załogę właśnie na grudzień. Mówili, że z możliwością przedłużenia, po czym nikomu nie przedłużali. Może to coś w ten deseń.