Wpis z mikrobloga

@7uras: Ja #!$%@?, aż mam ochotę wystalkowac tę osobę i popytać na różnych grupkach czy wysyłała CV do typa na produkcję, bo właśnie wali konia na wykopie do innych spierdoxow. Właśnie później jest problem, bo wiele osób boi się wysłać CV, bo zaraz jakiś spierdox gdzieś wstawi.
#!$%@? mnie te CV szczerze, przynajmniej gdzieś pracowała, a nie jak większość soybojow studia zarządzanie i mieszkanie z mamą XD
@7uras: Bierz. Serio.
Sezonowa praca na produkcji to nie rocket science, żeby się pastwić na dziewczyną. 18 lat, 2 miesiące pracy w żabce, może dziewczyna chce dorobić grosza. Szacun za chęci, wśród dzisiejszych osiemnastolatków, zapatrzonych w instablogerki i patostreamy fajnie że dziewczyna się stara, a nie tylko wyciąga rękę po gotowe.

Sam piszesz, ze doświadczenie niewymagane. Zadzwoń do dziewczyny i umów rozmowę, nie wygłupiaj się
@7uras: konkretnie: czego wymagasz i co oferujesz? Mam przeczucie graniczące z pewnością, że oferujesz #!$%@? na produkcji za minimalną albo jakaś inna gówno robotę na zlecenie więc dostajesz CV i kandydatów na tym samym poziomie jaki sam prezentujesz :)
@7uras: tak całkowicie szczerze jeśli ktoś potrafi napisać piękne CV to powinien zarabiać powyżej minimalnej. Bo to oznacza, że albo ogarnia, albo jest na tyle zaradny życiowo, że ktoś mu pomógł to CV napisać. Praca na produkcji w polsce, sezonowo, brzmi jak minimalna. I może brzmi to komicznie, ale mamy w kraju MASĘ ludzi, którzy mimo tych kryteriów powinni zarabiać minimalną.

Zatrudniałem asystenta do biura rok temu, przeglądałem setki CV kandydatów
@Moksza_Sroksza: Ale nawet w takiej pracy nie ma co napisać w tym liście xD no bo co? ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak ta praca nie wymaga od Ciebie konkretnych umiejętności tylko Twojr chęci ¯\(ツ)_/¯ oczywiście pracownik ma prawo wymagaç przynajmniej szacunku swojej osoby, bo to ze ktoś pracuje w pracy bez kwalifikacji nie oznacza, ze ma czuc się gorszy od tych w kadrach ¯\(ツ)_/¯