Wpis z mikrobloga

@slapdash: @atur94: @Winden: sezonowa praca na produkcji, wymagań nie ma praktycznie żadnych ale smutno mi się zrobiło patrząc na takie CV. Rozumiem, że w wieku 18 lat człowiek nie będzie miał doświadczenia ale do jakiejś szkoły chyba chodził...

@krucjan: nie twierdze, że te CV to patus, złodziej czy ktokolwiek inny ale po to jest CV żeby pracodawca nie musiał tracić czasu na telefony i wyciąganie informacji o człowieku
  • Odpowiedz
  • 212
@7uras no właśnie jakie ci informacje są potrzebne o człowieku na pracę na produkcji bez kwalifikacji? Najważniejsze informacje to są czy nie jest kompletnym debilem, czy nie kradnie i czy nie jest problematycznym patusem. Tego się z cv nie dowiesz, reszta jest praktycznie nie istotną. Jakby typiara wpisała że jakieś tam liceum skończyła, to byłaby lepszym pracownikiem produkcyjnym?

Jak nie chcesz gadać to już lepszy byłby zwykły email że zdjęciem i kilkoma
  • Odpowiedz
@7uras: I tak ma wyższe kwalifikacje niż niektórzy w kierownictwie państwowych spółek - chce pracować. Ja bym dał szansę - zawsze daje szansę, kiedy widzę, że ktoś chce, niekoniecznie umie ale też chce się nauczyć.
  • Odpowiedz
hobby praca fizyczna ? Xd


@Mirekzkolega: ty się śmiej, kiedyś jak miałem ssanie na robotę, to chodziłem z CV po różnych myjniach itp. Jeden Januszek do mnie wypalił, A CO TO ZA ZAINTERESOWANIA TAM POWINNO BYĆ ZAINTERESOWANIE CIĘŻKĄ PRACĄ A NIE JAKIEŚ KĄKUTERY xD
  • Odpowiedz
@7uras: szukasz magistra w wieku 18 lat z dwoma językami na produkcję za 2800?

To oczywiste że jakąś szkole ma, a
to bez znaczenia jaką bo wszystkie są gówniane, a nawet jak nie ma to co z tego? Na produkcji ma recytować Pana Tadeusza?
To czy ktoś jest patusem dowiesz się po 30 sekundach rozmowy ale tu imo ktoś po prostu potrzebuje pieniędzy, a w żabkach często zatrudniają na czarno i
  • Odpowiedz
sezonowa praca na produkcji, wymagań nie ma praktycznie żadnych

po to jest CV żeby pracodawca nie musiał tracić czasu na telefony i wyciąganie informacji o człowieku


@7uras: jakie informacje w tym przypadku są tak potrzebne? to jest w ogóle żart, że na takie stanowiska potrzeba CV. Nie każdy potrafi się sprzedać i tak samo jest dużo ściemniaczy. Rękę dam sobie obciąć, że gdybyś z puli 100 CV wybrał 10 najlepszych na
  • Odpowiedz