Wpis z mikrobloga

@lyndrym: I ile tak miałem skrolować w razie jakbym nie trafił po 20 sekundach przewijania na ten obrazek?? Tak do pół roku wstecz będzie ok? Nie przyczepisz się wtedy? Musisz mieć zajebiście barwne życie, że próbujesz coś tutaj udowodnić.


@chosenon3: Przewijasz tyle ile uznasz za stosowne żeby się nie kompromitować repostem. Masz tu konto prawie 7 lat, powinieneś wiedzieć takie rzeczy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chosenon3: kupiłem niedawno głośniki Microlab, takie na biurko obok monitora kolumienki nie za małe, nie za duże. Telefon muszę kłaść dwa metry od nich, bo jeśli jest zbyt blisko... Powiedzmy, że zaczynam powoli rozumieć transmisję danych
@Vasterek4: @maestro_wykop2020: @urojony_uzurpator: @Dolan:
Przecież to te same osoby nawet wykopują, sprawdziłem 1 Nick z brzegu, HollyToiletpaper; dalej nawet nie sprawdzam.
I tak się kręci kółko #!$%@?, ten sam kontent wrzucany średnio co półtora miesiąca. Na głównej to samo, tydzień wcześniej jakieś znalezisko o przejezdzie kolejowym w Indiach, mija tydzień i znów główna.
Ps. Dodam ze wykop przeglądam może 3 razy dziennie po jakies 10 minut.
https://www.wykop.pl/wpis/60172215/heheszki-humorobrazkowy-gimbynieznajo/
Pobierz lyndrym - @Vasterek4: @maestrowykop2020: @urojonyuzurpator: @Dolan: 
Przecież to te ...
źródło: comment_1633374271Cg38vhZuwZ4pzwtkmO5F5Y.jpg
Przecież to te same osoby nawet wykopują, sprawdziłem 1 Nick z brzegu, HollyToiletpaper; dalej nawet nie sprawdzam.

I tak się kręci kółko #!$%@?, ten sam kontent wrzucany średnio co półtora miesiąca. Na głównej to samo, tydzień wcześniej jakieś znalezisko o przejezdzie kolejowym w Indiach, mija tydzień i znów główna.

Ps. Dodam ze wykop przeglądam może 3 razy dziennie po jakies 10 minut.


@lyndrym: Jakie dochodzenie zrobił xD Na prawdę nie chciałem