Wpis z mikrobloga

Skąd u dużej części ugrupowań lewicowych bierze się tak duża chęć obrony islamu? Pytam całkowicie serio bo nie ogarniam.

Chrześcijaństwu dostaje się po dupie za bycie konserwatywnym zaściankiem, ale gdy dokładnie to samo (a często gorzej) robią muzułmanie to mamy "szanować ich kulturę i poglądy". Dlaczego jako osoba liberalna mam tolerować podłe traktowanie kobiet, gnębienie LGBT czy pogardę dla innowierców? Dlaczego mam udawać że statystyki nie istnieją, większość terrorystów nie jest muzułmanami a muzułmańska młodzież świetnie integruje się z naszymi wartościami?

#przemyslenia #neuropa #islam #pytanie
L3gion - Skąd u dużej części ugrupowań lewicowych bierze się tak duża chęć obrony isl...

źródło: temp_file992443274757279155

Pobierz
  • 58
@L3gion: Ja bym podciągnął to pod bycie w opozycji do większości. Takie szukanie u siebie na siłę większej wrażliwości na niezauważoną krzywdę jakieś mniejszości, a wszystko bierze się stąd, że łatwiej rozwiązywać i mówić o problemach, które się samemu wymyśla niż pomagać realnie reformować Państwo. Łatwiej zająć się pierdołami, poważniejszymi sprawami zajmą się inni.
@L3gion: to ze jakaś Julka julkowska na Twitterze broni, nie oznacza ze każdy ma identyczne zdanie. To trochę jak bym zadał pytanie dla czego prawicowcy to pedofile (przecie korwin kilka razy sugerował ze jak 12 latka szybciej dojrzeje płciowo to hehe)
@L3gion: dla mnie to jest największy mindfuck mijającego roku.
Może stary jestem i już pora umierać ale pamiętam czasy gdy hasła obecnej lewicy wykrzykiwali skini na marszach z pochodniami i celtyckimi krzyżami.
Dwie migawki z zakrzywienia czasoprzestrzeni:
- w Kaliforni na uniwersytecie w Berkeley feministki, LGBT oraz BLM zorganizowali wspólny marsz "free palestine". Ktoś puścił techno z głośników i całe towarzystwo zaczeło radośnie skakać i śpiewać "hamas, hamas, Jude auf den
thorgoth - @L3gion: dla mnie to jest największy mindfuck mijającego roku.
Może stary ...

źródło: unnamed

Pobierz
@L3gion lewica nie postępuje zgodnie z logiką i nawet nie są wierni swoim poglądom. Oni po prostu chcą wszędzie robić rewolucję, nawet gdy jej nie potrzeba. Są przeciwko zachodnim normom społecznym. Chrześcijaństwo jakie by nie było, jest podstawą europejskiego społeczeństwa, a islam chce je rozwalić. Im nawet nie zależy na wypełnianiu ich postulatów. Spójrzmy np. na ich poglądy w sprawie ekologii. Niby chcą wycofać węgiel itp. ale jednocześnie są przeciwko czystej i
@L3gion: Bo dla współczesnej "lewicy" największą świętością jest bycie ofiarą, a jeśli ktoś jest na dnie społecznej hierarchii to wynika to z opresji "systemu". takimi właśnie ofiarami są muzułmanie;
W Europie okupują niższe klasy społeczne - to na pewno przez islamofobię, nie pracują przez uprzedzenia białych, nie dlatego, że wygodniej im na zasiłkach i handlu dragami.
W swoich krajach są biedni bo kolonializm i to zachód każe ich władcom się bogacić
to ze jakaś Julka julkowska na Twitterze broni, nie oznacza ze każdy ma identyczne zdanie.


@Rustyyyy: ale tu nie chodzi o jedną Julke czy nawet tysiące julek, chodzi o to że WSZYSTKIE organizacje młodo-lewicowe, powiedzmy że całe uniwersum WOKE jest pro-hamas. I nie twierdze że to jest przypadłość całej lewicy, bo starzy socjaldemokraci jak Czarzasty czy Scholz zachowali kontakt z bazą.

Jestem ciekaw czy te wszystkie feministki i queerowcy mają świadomość
@wstanczyk stare baby śpiewają jakąś nowenne przy kapliczce - > lewica je wyśmiewa, narzeka jak to im kradnie przestrzeń publiczną, wszyscy Katole wspierają pedofilię i ogólnie po co one żyją
Palestynczycy hura atakują Izrael i mordują postronnych - > lewica ich wszystkich tłumaczy, zabrania wrzucać do jednego worka, trzeba ich ratować itd
Chrześcijaństwu dostaje się po dupie za bycie konserwatywnym zaściankiem, ale gdy dokładnie to samo (a często gorzej) robią muzułmanie to mamy "szanować ich kulturę i poglądy". Dlaczego jako osoba liberalna mam tolerować podłe traktowanie kobiet, gnębienie LGBT czy pogardę dla innowierców?


@L3gion: jako osoba liberalna powinieneś być zaznajomiony z zasadą indywidualizacji odpowiedzialności. Islam jako religia jest #!$%@?, ale mimo wszystko są ludzie, którzy praktykują tę religię w sposób umiarkowany i nie
Jak to nikt nie broni? xD Bo ja widzę non stop na redditach czy innych Twitterach.


@L3gion: No widzisz to z prawicowych grupek, gdzie sobie zbieracie jakichś pokemonów, albo sami to wypisujecie dla prowokacji xD Ponownie - świat z mediów miesza ci się z prawdziwym, tak właśnie działają manipulacje i propaganda. Z resztą - dalej jesteś przekonany, że to jakieś lewactwo ci tych migrantów sprowadza i przez to nie jesteś w
@L3gion: Takie rzeczy są tylko w prawackiej bańce gdzie wrzucane są jakieś shoty z twittera, które ukazują skrajne przypadki a nie poglądy lewicy. Ja siedzę mocno w lewicowej bańce w Polsce, na fb i swoim towarzystwie. Czy gdzieś się mówi coś w ogóle o islamie? Nie, ani trochę, ten temat nie istnieje na lewicy w Polsce. Lewica w Polsce oficjalnie mówi o tym że kościół w polsce posiada za dużo przywilejów
@L3gion kiedyś znajoma lewaczke tak zgasiłem, pokazałem jak wyglądają ostatnie chwilę osób, co nie sa hetero w Afganistanie i maja wycieczke z paru pieter w dół, za swoją orientację. Dostala kociej mordy, gdy pokazalem inne filmiki. Juz nie jestem jej znajomym.