Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@Wujek_Fester: no tak, ale tak się dzieje jak już jesteś w firmie. Jak szukam kogoś z kim mam dopiero rozpocząć współpracę, a on z góry zakłada że się nie dogadamy przez kasę i w ogóle stawia to na pierwszym miejscu to, podświadomie lub nie, zdecydowanie takiego gościa odpuszczam.

Ja nie mówię żeby "Januszowi lizać buty i błagać o łaskę pracy" ale o ile lepiej by było jakby taki kandydat pogadał np
@powaznyczlowiek: Dzięki za rozwinięcie tematu, na szczęście w UK w mojej branży działa to trochę inaczej - jeżeli miałes znaczącą rolę przy projekcie X czy Y który kojarzy 95% osób (a moja branża jest dość hermetyczna) to z automatu świadczy o skillach i kompetencjach.

Babka ma mój profil, wliczając projekty, czarno na białym a słodkie #!$%@? z HRem przez telefon to jedynie marnowanie czasu jeżeli informacje są podane an talerzu.

@
@Wujek_Fester: dokladnie #!$%@? ich, przerabialem podobny temat z proba kupna mieszkania i czulem sie tam jak petent! Skoro oni tak podchodza do potencjalnych klientow to jak do pracownikow XD. Nigdy, przenigdy nie mialem problemow z podaniem widelek w UK. Ich transparentnosc do jest #!$%@? zart.