Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu w windzie w moim bloku dzieją się cuda typu psie gówna, bazgroły itp.
Dzisiaj schodząc do samochodu po bagaże, minąłem się z dwoma małymi gnojkami wchodzącymi do windy.
Wracam, gówniarze biegną po schodach, winda jedzie sama. Przebiegli obok mnie i pobiegli na zewnątrz. Otwieram windę - karton po pizzy, winda zalana mlekiem, w tym drzwi od najwyższego piętra do samego parteru.

Tak się składa, że zaparkowałem samochód przed wejściem, a w nim wideorejestrator ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zgadnijcie, kto jutro obwiesza takimi graficzkami pół osiedla?

#patologiazmiasta
Pobierz
źródło: comment_1633282369vgy9XgMuQpAtfJjt1Dfc2S.jpg
  • 96
Wykwintna rozrywka były telefony na darmowa infolinie tp wykonywane z budek telefonicznych i rozmawianie z tymi konsultantami o jakichś głupotach xD.


@Flypho: teraz mi przypomniałeś, że ja to w sumie też głupi but za gówniaka byłem. Jakby się ktoś dowiedział, to by dopiero był wpier... xD
@Flypho: demolowaniem bym tego nie nazwał, aczkolwiek wrzucanie psiego gówna, rozlewanie mleka, śmieci i bazgranie po ścianach nie należą do akceptowalnych zachowań. Mam nadzieję, że gówniaki to jak najszybciej zobaczą wracając na miejsce zbrodni i obsrają zbroję, że cały blok tym obwieszony.

Przy okazji reszta mieszkańców się dowie, że psie gówno na środku windy, to nie sprawka żadnego z mieszkających tu pupili.
@spunky: No cóż, jedyna opcja to chyba złapać któregoś z nich i im kulturalnie wytłumaczyć. Sądy, policja, rodzice i szkoła to tylko problem, chociaż to ostatnie może być okej. Nie wszyscy rodzice są normalni w erze pińcet plus i jeszcze cię zjadą, że jak możesz ich Dorianka (wstaw losowe #!$%@? imie) posądzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pi3tk: wiadomo, że nie będę pisał do prokuratury :D To są gówniaki. Mógłbym napisać, że będą sądzeni z artykułów 21 i 37 kodeksu karnego i też by było dobrze. Tu chodzi o obsraną zbroję. Do tej pory nikt nie wiedział kto. Byłem święcie przekonany, że któryś sąsiad to świnia i nie sprząta po psie.

Następnym razem przyjdą i blok ich przywita taką ładną karteczką. ( ͡º ͜ʖ͡º
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spunky: ja jestem za tym by na policję dzwonić. Mam u siebie na osiedlu bandę gnojków po 10-12 lat, która niszczy wszystko. Oczywiście jak tylko widzę, że coś #!$%@?ą to starałem się ich utemperowac. W końcu skontaktowalem się z dzielnicowym i ten mi powiedział, żeby za każdym razem dzwonić na policję. Ilość zgłoszeń będzie odnotowana, a jak ich złapią to inaczej będą rozmawiać.
@spunky: IMO idź z tym od razu do dzielnicowego, względnie najpierw spróbuj się dyskretnie zasięgnąć języka, czy ktoś nie zna tego dzieciaka.
Wrzucając takie zdjęcia z wizerunkiem i groźbami na klatkę samemu nastawiasz karku
@spunky: Teraz to jedynie w ten sposób trzeba z oskarkami walczyć, ja miałem podobną sytuacje u mnie w bloku, tylko wtedy mój ojciec wyłapał, po morzach wystrzelał i od razu spokój był :)
Rób porządek z burakami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Turbonekro: jest też opcja pod tytułem #!$%@? w spółdzielni za niedomykające się drzwi, co dzisiaj też będzie zrobione. Od kiedy drzwi się nie domykają to włamano mi się do piwnicy, dewastują windę, bezdomni śpią na schodach.

Niech robią drzwi albo montują kamery a najlepiej jedno i drugie.