Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vegetassj1: no o połowę większe to tak można kombinować. Kiedyś zmieniłem firmę co robiłem z dziadkami w ekipie na firmę z młodymi w podobnym wieku. Okazało się że szefowa była #!$%@? i strasznym żydem na wszystkim cięła koszty do tego rotacja ludzi. Dotrwałem do końca próbnej umowy i pojechałem za granicę.
@Pesa_elf
Ja mam aktualnie umowe na czas nieokreslony,od momentu rozpoczecia pracy awans o kilka stanowisk z mlodszego specjalisty do koordynatora,a mimo to nadal patrze co oferuje rynek.
Bo jak mam za to samo dostac znacznie wiecej kasy- warto zaryzykowac.
Natomiast tego typu zdanie jak na obrazku OPa możesz usłyszeć od czterdziestolatków.


@Phyrexia: Można pewnie nawet usłyszeć od 30 latków. Ludzie, którzy mieli 25 lat gdy komuna padała wychowywali się w PRL, mieli rodziców co prawdopodobnie pamiętali wojnę, tak więc w pewien sposób doświadczyli PRL i lat 90. W realiach PRL każdy miał pracę, ale mimo to nie było tak, że sobie pracę zmieniali co trzy lata i szli ot tak
dzieci zawsze beda mialy mniejsze doswiadczenie wiec nie rozpedzaj sie z ta normalnoscia.


@nobrain: Czemu niby? Masz tutaj masę postów opisujących typową sytuację jak to ojciec pracował w jednym zakładzie od 30+ lat, wykonując w kółko to samo i wiecznie narzekając na kiepską pracę vs. syn, który co 2-3 lata zmienia firmę albo stanowisko i zarabia często 2-3x tyle co ojciec (np. mój przypadek). Kłóciłbym się kto ma większe doświadczenie bo
@Imagination: inne doswiadczenie stary. w zyciu nie chodzi o zaoszczedzenie kilku zlotych na umowie z tauronem albo ustawienie adblocka w chromie. starsi ludzi maja nieoceniona wiedze jak dbac o rodzine, jak byc w zyciu szczesliwym, jak sobie radzic w trudnych chwilach itp. to jest doswiadczenie a nie wiedza o wspolczesnym swiecie.
@Luk_1mex: Wychowani w innych czasach i innym systemie. Nie ma co się śmiać tylko trzeba edukować i przekonywać.


@MrFen: Co ty #!$%@? gościu. Tak to można pisać o ludziach urodzonych w latach 1930-1960. MAX. Wszystko co powyżej to nie jest żadne wychowanie w innym systemie tylko szukanie wymówek. Na wykopie ludzie mają po 15-20 lat, czyli ich rodzice mają ok 40-50, czyli jak zaczynal,się w Polsce kapitalizm to dopiero wchodzili
@Luk_1mex: u mnie było tak z szefem a złe ci tu? po co zmieniasz prace? itp pomijając fakt że uciekło tam w tym samym miesiącu 9 innych osób a no nie wiem czemu uciekam robienie na dziesięciu stanowiskach traktowanie jak śmiecia i najniższa krajowa na stanowisku menadżerskim jeszcze awansują jakiegoś kretyna po którym trzeba wszystko poprawiać no serio nie wiem czemu
@Luk_1mex: jakieś 6-7 lat temu zatrudniłem się przez agencje i okazało się że zabierają mi 3 zł na godzinę dla siebie to #!$%@?łem się i odszedłem, moja rodzinka chyba by była mniej rozczarowana jakby się okazało że byłem seryjnym mordercą nekrofilem xD i te ich smutne tekst "ah jooooj powinieneś się cieszyć że wgl miałeś pracę...."
inne doswiadczenie stary. w zyciu nie chodzi o zaoszczedzenie kilku zlotych na umowie z tauronem albo ustawienie adblocka w chromie. starsi ludzi maja nieoceniona wiedze jak dbac o rodzine, jak byc w zyciu szczesliwym, jak sobie radzic w trudnych chwilach itp. to jest doswiadczenie a nie wiedza o wspolczesnym swiecie.


@nobrain: Taką mają wiedzę, że sami sobie radzą kiepsko. Niby mają ogromną wiedzę jak być szczęśliwym i jak radzić sobie w