Wpis z mikrobloga

@Shatter: a, ale.. jedyne co potrafi przeszkadzać w niektórych bankach to ryczałt, bo wtedy bank może sobie wymyślać że np 50% kosztów masz bo nie ma pelniej księgi, ale to też nie każdy.
@Luk_1mex: w ogóle zaobserwowałam dziwne reakcje wśród rodziny jak zmieniałam pracę ostatnio. Młodsi, w sensie rodzeństwo, kuzynostwo itd. podjarani, pytali się co będę robić, gratulowali, dopytywali się i cieszyli, a starsi, czyli rodzice, ciotki i w szczególności dziadkowie byli wręcz PRZERAŻENI. Że jak to, po co, ale czemu, co się stało. Moja babcia się tak wystraszyła, że musiałam szybko temat zmienić xd Bo cała zbladła w przestrachu. Dla nich zmiana pracy
@Luk_1mex: jak zwalniałem się z pierwszej pracy, to gdy mój ojciec się dowiedział, że będę mieć pierwszy miesiąc umowę o dzieło, a potem B2B to się na mnie obraził, a następnie się odgrażał, że podkabluje moją przyszłą firmę do PIPu. Potem w trzeciej firmie wróciłem na umowę o pracę, przez co się ucieszył, że wreszcie nie będę musiał się martwić płaceniem podatków i zusów (fajnie, ale zamierzam znowu wrócić na B2B
Żyjesz w jakiejś alternatywnej rzeczywistości?


@Phyrexia: Żyje w rzeczywistości kiedy Polska jako JEDYNY KRAJ DEMOLUDÓW nie pogrążył się w chaosie po transformacji. Balcerowicz #!$%@?ł majstersztyk i jest celebrytą właściwie w całej śmietance ekonomistów, oprócz polackich łbów którzy nie doceniają tego że otarliśmy się o włos od losu ukrainy czy innej białorusi i #!$%@?ą kocopoły że zacofane fabryki bez know-how, produkcji i kontaktów, przynoszące olbrzymie straty są w stanie w trymiga przejść
@KochanekAdmina: nie było żadnego planu Balcerowicza, to tylko nazwa dla polskich gojów, był plan Sachsa. Nikt nas nie pytał o zdanie, po prostu USA poszerzyło swoją strefę wpływów.

że zacofane fabryki bez know-how, produkcji i kontaktów, przynoszące olbrzymie straty są w stanie w trymiga przejść z produkcji rynku sterowanego do kapitalizmu i konkurować z zachodem xDDDD


@KochanekAdmina: trzeba było urynkowić się najpierw wewnątrz, doprowadzić do porządku i dopuszczać kapitał zagraniczny