Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 709
Panie i panowie, będziemy dziś wieczór znowu mówić na każdy temat. Na dachu wieżowca Polsatu w Warszawie wylądował właśnie helikopter i wysiadł z niego prowadzący ten program, Mariusz Szczygieł.


W 1993 roku, gdy rozpoczęto emisję programu, wieżowiec Polsatu nie istniał jeszcze nawet w planach. Na uwagę zasługuje również wypowiedź prowadzącego: "Kilka razy zdarzyło się, że publiczność, która przyjechała do studia na nagranie, nie chciała zdejmować kurtek. Mówili, że przecież na dachu będzie im zimno. W latach dziewięćdziesiątych wielu widzów nie rozumiało jeszcze umowności telewizji. Mimo że przyjeżdżali do budynku, który miał raptem jedno piętro, wyobrażali sobie, że będą siedzieć na dachu, gdzie ląduje helikopter"

#ciekawostki #wspomnienia #nostalgia #polsat #gimbynieznajo #lata90
AZ-5 - > Panie i panowie, będziemy dziś wieczór znowu mówić na każdy temat. Na dachu ...

źródło: comment_1632935501uVsl7SN1PG3eE2JEnwgAwL.jpg

Pobierz
  • 53
@AZ-5: A czy dzisiaj ludzie rozumieją "umowność" reklam, albo umowność serwisów internetowych w których "umownie" użytkownicy tworzą portal ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
W rozrywce, tak jak wszędzie ludzi się po prostu nabija w butelkę dla zysków, to nowoczesny marketing, rzymiański.

Szczygieł tyle razy zapewniał że siedzi na dachu Polsatu że inni którzy nie byli fizycznie w ich siedzibie mogli w to wierzyć i to nie oni byli
@AZ-5:
Nie mogłem obejrzeć bo od 1990 do 1999 mieliśmy tylko mały telewizorek 14 cali, który ojciec zabierał sobie na wieczory i noce do kuchni i tam oglądał nj...bany. #przegryw w ch>>>uj
Koledzy sobie w szkole opowiadali o tym co leci wieczorami w TV ja tylko udawałem, że rozumiem o co chodzi, ale i tak wiedzieli jaka jest prawda i cisnęli ze mnie bękę ( ͡° ʖ̯ ͡°