Wpis z mikrobloga

Dlaczego #polak w 2021 nadal jest tak #!$%@? biedny, że aż piszczy?

Zdecydowana większość samochodów jakie posiadają polacy to są kompletne szroty które przy niewielkim deszczu #!$%@?ą się na najbliższym drzewie pic rel bo opony łyse i zawieszenie #!$%@? xD

Może po prostu nie potrafią gospodarować finansami? Jeśli Janusz zarabia 2500 zł w #januszex a jego żona 2000 zł jako referentka w urzędzie czy kasjerka do tego wjeżdża im 500+ na gówniaka to mają miesięcznie 5000 zł dochodu rozporządzalnego.
Z palcem w dupie mogą wziąć nowe, w pełni sprawne auto typu Dacia (pic rel komentarz) z airbagami, kurtynami, klimą w najmie za niecałe 500 zł miesięcznie. 10% ich dochodu.
Ale po #!$%@?, lepiej zgnita Corsa C czy E46 z check engine, błędem airbaga i bez bieżnika.

A potem łolaboga rodzina zginęła trzeba ograniczyć prędkość najlepiej do 30 km/h i kolejny radar postawić.

#samochody #motoryzacja #pieniadze #bekazpodludzi
JanRouterTrzeci - Dlaczego #polak w 2021 nadal jest tak #!$%@? biedny, że aż piszczy?...

źródło: comment_1632677184LAhE8iIGseeiV38Pq3SngE.jpg

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
@JanRouterTrzeci: realne ograniczenia prędkości na polskich drogach to dedykowany znak drogowy + 49km/h, aby nie stracić prawa jazdy. Po prostu inżynierowie projektujący jezdnię tego nie przewidzieli, projektują arterie komunikacyjne jakby to miał być jakiś tor wyścigowy, z pasem jezdni szerokim że zmieściłyby się dwa auta na jednym pasie ruchu, z doskonałą widocznością, tylko nie przewidziano że Polacy to psychopaci lubią wykorzystać otrzymany komfort i margines bezpieczeństwa do maksimum, tylko po to
  • Odpowiedz
  • 0
@Qullion
@stanley88 xDDD skąd wy wzięliście kwotę ubezpieczenia 3,5k za taki samochód!? Ja za połowę droższy z większym silnikiem, nie mając żadnej historii AC i OC zapaliłem od dilera 2,3 k a w następnym roku już 1,8k
  • Odpowiedz
@furcio: co to za diler? naprowadź mnie, wziąłeś dane samochodu i do jakiego ubezpieczyciela poszedłeś?

W salonie zaoferowali mi 1700 zł, poza salonem w punkcie gdzie każdemu wyliczają ubezpieczenie 3600 zł
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: zgadza się, ale nie dają na to gwarancji. Mi powiedzieli 1700 zł w pierwszym i drugim roku potem może to ulec zmianie i trzeba liczyć się, że może być 500 zł więcej.
Część osób może się przestraszyć bo za szrota płacili 500 zł, ale dalej jest to korzystne bo takie samo ubezpieczenie kosztuje o wiele więcej.
  • Odpowiedz
@JanRouterTrzeci nie masz bladego pojęcia jak Ci ludzie żyją i możesz być pewien że to nie patologia waląca wódę.
5k na rodzinę to jest mało a Ty chcesz żeby wzięli Samochód na wynajem! Wynajem wynajem! Nic im później nie zostanie.
Jesteś oderwany od rzeczywistości jak PiS
  • Odpowiedz
@JanRouterTrzeci: kup sobie dacię mówili xd. Nie ma gorszego wyboru niż Dacia. Dacia od zawsze robiła szajs. Nawet w serialu "Zmiennicy" było powiedzenie. "Dacie!? to może lepiej Rikszę!" Dzisiejsza dacia jest autem robionym po kosztach, patrząc, na to by drzwi zamknąć trzeba przekręcić kluczyk plus korbki do otwierania szyb, wątpie by zainwestowane w bezpieczeństwo. To taki mocno budżetowy szajs, że nawet zaczniesz mieć awarię mając ok 80 000 przebiegu. ( ͡
  • Odpowiedz
@g0dl1ke: ale strefy zgniotu ma chyba te same? i podatność na przewracanie i wycieki paliwa po wypadku? no raczej ( ͡° ͜ʖ ͡°) i więcej poduszek i esp tego nie zmieni, że jest choojowe pod względem bezpieczeństwa

@bylem_zielonko: oczywiście ze nie, to nie procesor ze zjeżdża z tej samej linii montażowej i tylko mniej poduszek mu wsadza xD

Maruti Swift produkowany na rynek indyjski ma cieńsze
  • Odpowiedz
@JanRouterTrzeci: Co do tych ograniczeń prędkości to nie tyle wina szrotów na drogach ale totalnej głupoty co niektórych kierowców, nowy samochód zmieniłby tylko tyle że szybciej by jeździli.
  • Odpowiedz