Wpis z mikrobloga

Dlaczego #polak w 2021 nadal jest tak #!$%@? biedny, że aż piszczy?

Zdecydowana większość samochodów jakie posiadają polacy to są kompletne szroty które przy niewielkim deszczu #!$%@?ą się na najbliższym drzewie pic rel bo opony łyse i zawieszenie #!$%@? xD

Może po prostu nie potrafią gospodarować finansami? Jeśli Janusz zarabia 2500 zł w #januszex a jego żona 2000 zł jako referentka w urzędzie czy kasjerka do tego wjeżdża im 500+ na gówniaka to mają miesięcznie 5000 zł dochodu rozporządzalnego.
Z palcem w dupie mogą wziąć nowe, w pełni sprawne auto typu Dacia (pic rel komentarz) z airbagami, kurtynami, klimą w najmie za niecałe 500 zł miesięcznie. 10% ich dochodu.
Ale po #!$%@?, lepiej zgnita Corsa C czy E46 z check engine, błędem airbaga i bez bieżnika.

A potem łolaboga rodzina zginęła trzeba ograniczyć prędkość najlepiej do 30 km/h i kolejny radar postawić.

#samochody #motoryzacja #pieniadze #bekazpodludzi
JanRouterTrzeci - Dlaczego #polak w 2021 nadal jest tak #!$%@? biedny, że aż piszczy?...

źródło: comment_1632677184LAhE8iIGseeiV38Pq3SngE.jpg

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
@merciless85: #!$%@? typie to zamiast Dacii odpal se konfigurator Skody Fabii jak ci marka nie pasuje

Tak czy inaczej można mieć nowe bezawaryjne auto za kilka stów miesięcznie więc ja się pytam kto normalny piłuje 20 letniego szrota to nie lata 90
  • Odpowiedz
@JanRouterTrzeci: Znajomy ma dwa auta (ford mondeo i Chevrolet Spark) oba totalne trupy, jeździ tym który akurat jest sprawny. Przynajmniej raz na miesiąc musi w któreś z aut wpakować 300-1000zl. Wiele razy mu tłumaczyłem że taniej wyszłoby spłacać raty za nowe auto, ale nieeee lepiej pakować w trupy co miesiąc.
  • Odpowiedz
@JanRouterTrzeci: to nie wygląda tak prosto jak ci się wydaje. Weź pod uwagę ile ludzi chociażby nie może wziąć żadnego kredytu to Ty tu wyskakujesz z autami z salonu xd Tak samo nie każdy ma dzieci, nie każdy ma sformalizowany związek, lub w ogóle związek można tysiące czynników wymieniać.

Nie ma nic złego w starych autach o ile jest zachowany rozsądek.
  • Odpowiedz
@JanRouterTrzeci: Nowe nie znaczy bezawaryjne. Do tego dochodzą większe koszty ubezpieczenia itp.To że ludzie często nie mają wyobraźni jeżdżą szortami na łysych oponach to fakt ale już bym wolał piętnastoletnie średniej klasy auto od Dacii xD
  • Odpowiedz
@r5678: dlaczego małżeństwo z klasy robotniczej przy 5k ma nie dostać kredytu? Chyba tylko dlatego że już się #!$%@? pod korek na nową plazmę i wakacje żeby sąsiedzi widzieli.

@merciless85: nowe = masz gwarancję i #!$%@?. serwisy w cenie raty leasingowej.

@otylygrubas: klasa premium to tegoroczna beta 5 za 300k a nie stary szrot który już dawno powinien być na złomie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 99
@JanRouterTrzeci: w sumie sprawdziłem ta Dacię i za 50k to dostajesz brak klimatyzacji, szyby korbotronic, lusterka ustawione ręcznie itp. itd.

To już lepiej kupić gruza który będzie miał wszystkie sensowne wyposażenie w standardzie
  • Odpowiedz
@JanRouterTrzeci: @JanRouterTrzeci: xd rozmowa z Tobą jak z dupą o północy. Ja Ci pisze że nie każdy ma dzieci, nie każdy tworzy związek, a ty że dlaczego małżeństwo nie może dostać kredytu xd plus jakieś własne tezy że kupują cokolwiek aby się popisać przed sąsiadami.. Skąd Ty to to bierzesz. Ćpałeś coś dzisiaj ? :D

Kompletnie nie rozumiesz o czym mowa, bo chodziło mi o wykazanie że myślisz jak dziecko
  • Odpowiedz
@r5678: paradoksalnie jeśli jest sobie panna czy kawaler bez związku to oni nie jeżdżą takimi szrotami jak polskie rodziny które się #!$%@?ą w zardzewiałych gruzach i pultają się potem o ograniczenie prędkości normalnym ludziom o ile przeżyją swoją przygodę w Oplu rocznik 97 zawiniętym na drzewie
  • Odpowiedz